Пастельна

762
Пастельна Джерело: ferma.expert
Назва породи Пастельна Pastel
Тип тварини Нутрія
Напрямок Хутрові - хутрові
Компанії племрепродуктори

Історія

Створені представники даного різновиду за допомогою процесів схрещування породи солом’яних нутрій з чорними представниками нутрій, або ж перламутрових нутрій з чорними.

Стандарт породи

Колір пастельної нутрії трошки схожий з кольором пастельних норок, іноді здається, що вони є далекими родичами один одному. Унікальні нутрії володіють більш світлими забарвленнями, як відомо, самий темний колір трапляється вкрай рідко, і то це світлий коричневий окрас. Коли малюки з’являються на світ, то за них і не скажеш, що вони представники пастельного різновиду, адже вовняне забарвлення, властиве новонародженим – темне, а вже з дорослішанням нутрії стають помітно світліші. Зовсім дорослі вихованці пастельного різновиду мають зональне забарвлення, причому кольора в різних зонах майже однакові, тому все покриття тваринок ніби суцільне, з плавними відтіночними переходами. У пастельних нутрій  явно виражений підшерсток, коричневих або темних жовтих тонів. Очі вихованців великі і виразні, і найчастіше, як і в інших різновидів, коричневого кольору.

Господарська характеристика

Як домашні тварини, пастельні представники досить поширені і популярні. Вони користуються попитом з причин хорошого розмноження. У господарських аматорських місцях вихованців також люблять за їх красиву вовняну. Крім звичайної назви представників нутрій, існує також інша версія – пастеливі. Одна самка, при навіть при відмінних умовах утримання призводить три – чотири дитинчати.