Срібляста (Аржента)

Срібляста (Аржента)
ferma.expertСрібляста (Аржента)

Назва породи

Срібляста (Аржента) (Silver (argenta))

Тип тварини

Нутрія

Напрямок

Хутрові - хутрові

Компанії племрепродуктори

Історія

Представників сріблястої нутрії ще називають аржента. Походження різновиду взяло свій початок на початкових етапах схрещування звичайних, стандартних нутрій разом з білими італійськими, а пізніше з кремовими представниками тварин. Отриманий результат закріпили розмноженням, здавалося б, з звичайними нутриями, які володіли генами італійських бежевих вихованців і володіли перламутровими, білосніжними і салатовими або сонячними забарвленнями вовняного покриття.

Стандарт породи

Характеризується незвичайним забарвленням хутра. Колір варіюється від світлих до темно сріблястих відтінків. Має щільний і темний підшерсток, а волосяний покрив – темно-сірий або майже чорний, на кінцях сріблястий. Хутро виглядає глянцевим. Відмінна риса породи – срібляста смуга, що проходить вздовж хребта. Очі – червоного кольору.

Господарська характеристика

При хорошому харчуванні самці можуть досягати 12 кг. Середня вага — 6–8 кг. Довжина тулуба — 48–62 см. Дуже розкішне хутро – йде на пошиття шубок, жакетів, шапок. Особливо цінують хутро, з блакитним підшерстком. Забійний вихід по м’ясу – 53 %. Воно відрізняється приємним смаком і соковитістю.

Порода відрізняється потужною конституцією, але вирощують їх в основному не заради м’яса, а для отримання шкурок. Сріблястих нутрій можна з’єднувати з іншими породами, отримуючи потомство на 50 % сріблясте, на 50 % – іншого відтінку.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus