Гвінейська

189
Гвінейська Джерело: fermhelp.ru
Назва породи Гвінейська
Тип тварини Свині
Напрямок Свині - сальні
Компанії племрепродуктори

Історія  

Американська порода з африканським корінням. Саме з Африки порода потрапила в Америку, де її почали розводити на великих пасовищах. На сьогоднішній день поголів'я тварин швидко скорочується, так як заводчики віддають перевагу більш продуктивним і плідним породам.

Стандарт породи

За своїми розмірами та вагою гвінейці відносяться до невеликих особин. Зазвичай маса дорослого кнура не перевищує 100 кг. Свиноматка важить приблизно 50-70 кг. Вага новонародженого поросяти становить всього 0,5 кг.

Тіло тварин відрізняється майже правильною овальною формою. При цьому складені свині досить щільно і виглядають масивно, чому мало відповідають непропорційно короткі ноги. Мають невеликі акуратні прямостоячі вуха. Зверху шкіра дорослої особини покрита густою чорною щетиною.

Господарська характеристика

Продуктивність свиней незначна в порівнянні з іншими видами. Причиною є невеликі розміри і великий вміст сала в живій вазі. З особливостей породи варто назвати природну безстрашність перед зміями (ловлять вони їх без особливих зусиль), а також повну травоїдність, що дозволяє випасати гвінейців на луках.