Кармал

7847
Кармал Джерело: ferma-nasele.ru
Назва породи Кармал
Тип тварини Свині
Напрямок Свині - беконні
Компанії племрепродуктори

Історія

Свині кармали з’явилися в результаті схрещування в'єтнамської вислобрюхої і корейської травоїдної свиней.

Породу розводять у деяких регіонах РФ.

Стандарт породи

Кармали мають досить екзотичну зовнішність. Ці свині носять густу кучеряву шерсть. Народжені від однієї свиноматки малюки можуть бути кожен свого кольору. Один може бути чорним, інший - сизим, третій - коричневим, четвертий - смугастим, а п'ятий - двоколірним. Згодом смужки зникають, а дорослі поросята стають попелястими, коричневими або чорними. Осмалена шкіра кармала буде ідеально чистою і білою.

Для породи характерна наявність маленької легкої голови, невеликих пружних вух, витягнутого рила, короткої і масивної шиї, коротких кінцівок, широкої грудної клітки, спини і крижів, добре розвинених стегон.

Господарська характеристика

Свиноматки дуже плодовиті й мають гарні материнські якості. Відрізняються відмінною молочністю. В опоросі може народжуватись близько 20 поросят. Вони досить швидко набирають вагу і вже до 8-місячного віку досягають статевої зрілості.

М’ясо надзвичайно соковите і пісне. Воно ніжне і дуже ароматне, з нотками телятини. У тварин легкі кістки, тому 85% від усієї ваги свині - це м'ясо.

Кармали мають міцний імунітет, а також м'який і поступливий характер. Ніколи не роблять підкопи і не ламають огорожі. При вигулі поводяться дуже спокійно й адекватно.

Тварини досягають живої маси до 220 кг.