Барбадоська Блекбеллі

98
Барбадоська Блекбеллі Джерело: upload.wikimedia.org
Назва породи Барбадоська Блекбеллі Barbados Blackbelly
Тип тварини Вівці
Напрямок МРХ - м’ясні
Компанії племрепродуктори

Історія

Барбадоська блекбеллі – це порода домашніх овець з острова Барбадос, Карибського басейну. Незважаючи на те, що барбадоська блекбеллі має африканське походження, є чіткі докази того, що ця порода є Африканською. Ця порода розводиться насамперед для м’яса. Вона поширена, серед населення в 25 країнах Америки, Азії та Європи, найчастіше в регіоні Карибського басейну, в Мексиці та в Перу.

Стандарт породи

Куцохвості, комолі тварини. Відносяться до невеликих вівць, але вони відрізняються добре розвиненою мускулатурою і є витривалішими. Вовна густа з щільним шаром підшерстя, середня довжина вовни 2 см, влітку линяє. Забарвлення шерсті червоно-коричневе з окремими темними пасмами. Баранів легко відрізнити від овець завдяки густій та довгій вовні на грудях і шиї. Барани вищі і важчі ніж вівцематки.

Господарська характеристика

Барани холці висотою до 80 см, а маса становить 60 – 90 кг, а вівці мають масу всього тіла 40 – 60 кг. Ягня відразу після пологів важить всього 3 – 4 кг, але незважаючи на такі невеликі показники з барбадоської вівці можна отримати до 55 % м’ясної продукції. Молоді особини швидко набирають вагу і в піврічному віці вже готові до запліднення. Окот – 1–2 рази в рік, переносяться легко. На жирному материнському молоці ягнята швидко набирають масу. Плодючість від 145% до 230%. Вихід із забою – 53 %, м’ясо дієтичне, без ланоліну.