Каморі

1339
Каморі Джерело: cloud.maxni.ru
Назва породи Каморі Kamori
Тип тварини Кози
Напрямок МРХ - молочно-м’ясні
Компанії племрепродуктори

Історія

На територіях Пакистану представники каморі (kamori) є однією з досить-таки вагомих порід кіз, крім них, на батьківщині представлені такі різновиди, як: кози бітал, дера-дін-панах, нахіні, тедді (beetal, dera-din-panah, nachini i teddy) і ще інші різновиди, що в сумі складають приблизно 33 різновиди тварин. Зустріти одну з порід можна в районах Даду, місті Ларкана або Наваб Шах, в провінційній області Сінд і Пакистані. Але, як відомо, основне місце, де розводять кіз породи каморі – це три найбільших райони провінційного Сінда. Як показала статистика, останнім часом вище представлена порода розводиться на території арабських країн, де є справжньою знахідкою, з дивовижними м’ясними якостями.

Стандарт породи

За власними екстер’єрними характеристиками, представники каморі мають: великих або середніх розмірів тулуб, вим’я у кіз досить-таки розвинене, довге, з добре виразними сосками. Зовні козочки володіють оригінальними червоними, коричневими, білими або чорними цятками.

Господарська характеристика

Порода відома через власні продуктивні молочні характеристики, практично середньодобовий надій становить приблизно 1,5 літра молока, рідко, але трапляються представники даної породи, які здатні надоїти близько шести літрів за добу. Кози породи каморі володіють унікальною імунною системою і порівняно з іншими різновидами, дуже стійкі тму переносять важкі умови. Кози швидко набирають живу вагу, при цьому сильно виграють на тлі інших кіз, а по молочним показникам і говорити нічого, адже кози продукують до шести літрів, що зокрема можна назвати рекордними показниками.