Хакі-кемпбелл

952
Хакі-кемпбелл Джерело: geomedia.top
Назва породи Хакі-кемпбелл Khaki-Campbell
Тип тварини Качки
Напрямок Птахи - м’ясо-яєчні
Компанії племрепродуктори

Історія

Порода виведена в Англії шляхом схрещування таких порід як руанської, індійських бігунів та мулардів. Вивела її в XIX столітті Адель Кемпбелл.

1929 року качки були завезені в США. 1941 року порода отримала Стандарт Досконалості від Американської Асоціації птахівництва.

Стандарт породи

Існує 4 різновиди забарвлення: хакі, біле, чорне і строкате. Найчастіше зустрічається коричнево-зелений колір. Зазвичай качки мають більш світле забарвлення, ніж селезні. Для птиці породи хакі-кемпбелл характерний довгий, трохи припіднятий тулуб із широкою та округлою грудиною. Дзьоб у качок часто має зеленувато-чорний колір, у селезнів — темно-зелений. Шия середньої довжини, поставлена прямо. Ноги помаранчевого кольору, трохи відставлені назад.

Птиця породи хакі-кемпбелл дуже рухлива і має тонкий кістяк.

Господарська характеристика

Молодняк у 65-денному віці досягає 1,3-1,5 кг. Жива маса дорослих селезнів становить близько 2,5-3 кг, качок — 2-2,5 кг. Для хакі-кемпбелл характерна доволі висока несучість - 150 яєць вагою від 60 до 100 г кожне.

Мають ніжний і неперевершений смак м'яса. Вихід його становить 90%.

Характерною ознакою породи є висока пристосованість до різних умов утримання. Птахи мають спокійний і миролюбний характер.