Рат

64
Рат Джерело: agromega.in.ua
Назва породи Рат Rath
Тип тварини ВРХ
Напрямок ВРХ - м’ясні
Компанії племрепродуктори

Історія

Рат — порода корів належить до білого типу великої рогатого худоби, представленого, як і порода харіана. Цей тип, вирощений на дуже невеликій території в штаті Рай-Алар, Раджастхан. Зокрема область між Бансуром та Нарнаулом, а також між Мундаваром і Нарнаулем відзначається чистими зразками породи. Вони також вирощуються в прилеглих районах, але, завдяки близькості інших аналогічних порід, таких, як харіана, меваті та нагорі, вони ймовірно, будуть змішані з ними. Рат вважається економічно вигідною худобою, вони вважаються дуже придатними для роботи в плугах, як тяглові.

Стандарт породи

Рат - порода середнього розміру, але міцна, з білим або сірим забарвленням. У бугаїв забарвлення шиї та плечей, як правило, темніше, ніж решта тіла. Морда широка, чорна, пряма. Носові кістки є дещо ширшими та грубшими. Очі широко відкриті і чітко визначені темним обрамленням. Роги невеликі широко поставлені, загнуті донизу. Вуха короткі і маятникові, внутрішня поверхня обернена вперед. Шия досить довга, горбата помірно розвинена. Тіло має помірну довжину з глибокими грудьми, добре розвинені крижі і ноги. Хвіст короткий з чорною кісточкою розташований досить високо. Ноги невеликі і компактні.

Господарська характеристика

Дана порода економічна для утримання розглядається, як порода для бідної людини. Бугаї - дуже виносливі, в цій області перевозять важкий пісок, та використовуються, як тяглові. Вони можуть працювати без перестанку протягом 10 годин на добу на полях і можуть подорожувати приблизно 20 миль на день. Також тварини відрізняються довголіттям.