Індійська бійцева

181
Індійська бійцева Джерело: agronomu.com
Назва породи Індійська бійцева
Тип тварини Кури
Напрямок Птахи
Компанії племрепродуктори

Історія

У США ця порода називається корнуольською бійцевою. Вона була виведена на основі породи азіль при використанні шамо, білих малайських і жовтих кохінхінів.

Стандарт породи

Птахи середньої висоти, великі, важкі, з великою кількістю м'язової тканини та сильними, широко розставленими ногами, прямою поставою і твердим блискучим пір'ям.

Маса півня близькр 3,5-4,5 кг, курки — 2 кг.

Господарська характеристика

Індійські бійцеві кури — це забіякуваті, темпераментні птахи.

Незважаючи на свою агресивність, не дуже витривалі бійці. Їм потрібно багато часу для підготовки до показу, тому інкубацію починають рано, відкладаючи на рік 40-50 яєць. Хорошим для розведення вважається півень із пізнього виводка, так як у нього якості плідників вищі. Високі вимоги до стандарту і раннє розведення цієї породи іноді створюють проблеми із заплідненням, тому потрібно обов'язково перевіряти відповідність довжини щиколотки у півня.

У період дозрівання молодих птахів слід підгодовувати багатою на білок їжею зі щотижневими вітамінними добавками. Для зміцнення здоров'я важливо уникати вологості й холоду і частіше прогулювати птахів у зеленій зоні. Індійські бійцеві кури сприйнятливі до кровосисних комах, тому треба регулярно перевіряти сідала, гнізда і проводити дезінфекцію.