Іспанська білолиця

Іспанська білолиця
poradu24.comІспанська білолиця

Назва породи

Іспанська білолиця ()

Тип тварини

Кури

Напрямок

Птахи - м’ясо-яєчні

Компанії племрепродуктори

Історія

Кури виведені в Іспанії. Їх отримали з чорних мінорок, яких активно схрещували з курми бійцівських порід. У результаті селекціонерам вдалося вивести витривалу породу з незвичайним зовнішнім виглядом. Крім того, отримані кури стали досить продуктивними для розведення як м’ясо-яєчна порода.

Стандарт породи

Дорослі особини характеризуються білосніжним лицем, на тлі якого виділяються темні очі. Також добре помітні білі масивні мочки, що є своєрідною прикрасою курей.

Колір пір’я — чорний із сизим відливом. Завдяки темному кольору тулуба дуже гарно видно сережки і красивий гребінь.

Птахи мають середнього розміру голову, великий красивий гребінь, довгу шию, тулуб трохи видовжений, крила добре розвинені. У півнів величезні хвости.

Жива маса курки становить 2,5 кг, а півня — 3 кг.

Господарська характеристика

Іспанські білолиці кури — це дуже рухлива й активна порода. Їм потрібен додатковий вигул, під час якого вони будуть витрачати зайву енергію. При цьому птахи досить швидко набирають масу. Кури цієї породи не втратили материнський інстинкт. Вони можуть самостійно, без застосування інкубатора, висиджувати курчат.

При утриманні іспанських білолицих курей важливо пам’ятати, що вони бояться холоду. Для них обов’язково потрібно прогрівати пташник узимку. Також вони вибагливі у кормах. Брудна вода і неякісне зерно викликають різні захворювання.

Несучки здатні відкладати більше 180 яєць у перший рік своєї продуктивності. При цьому вага яєць у середньому становитиме 55 г. Колір шкаралупи білий.

Виживання молодняка і дорослих особин досить високе. У середньому становить 96%.

М’ясо породи відрізняється приємним смаком.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus