Кохінхін сріблястообідковий

Кохінхін сріблястообідковий
selshoz.ruКохінхін сріблястообідковий

Назва породи

Кохінхін сріблястообідковий ()

Тип тварини

Кури

Напрямок

Хутрові - м’ясні

Компанії племрепродуктори

Історія

Кохінхіни — великі птахи родом з Індокитаю. Саме з місцевістю (В'єтнам, регіон Кохінхіні в дельті Меконгу), де ці птахи розводились у великій кількості, і пов'язана назва сучасної породи. Зареєстрована порода в 19 столітті. На територію Європи кури були завезені в 1843 році.

Наразя кохінхінів не розводять у промислових масштабах, так як їх замінили бройлери. Вони зберігаються тільки у приватних заводчиків і колекціонерів.

Стандарт породи

У сріблясто-облямованих кохінхінів на пері є облямівка і забарвлення пера досить світле. Це величні птахи компактної статури з класично м'яким пухким оперенням. Вони мають невелику витончену голову з листоподібним гребенем, сильним коротким дзьобом, маленькі червоні мочки, глибоко посаджені очі. Характерна коротка шия з пишним оперенням, дуже пишно оперений поперек, пишний короткий хвіст округлої форми. Фігура кулястої форми. Ноги жовтого кольору, плесна з зовнішнього боку пишно оперені.

Дорослі кури породи кохінхін важать від 3 до 4,5 кг. Маса півнів — від 3,5 до 5,5 кг.

Господарська характеристика

Кохінхіни — спокійні, миролюбні птахи. Вони відрізняються унікальною витривалістю і мають здатність відмінно нести яйця навіть у холодну пору року.

До переваг породи можна віднести відмінні смакові якості м'яса, невибагливість, підвищення несучості в зимовий час, розвинений інстинкт висиджування яєць, мінімальні вимоги до розміру вигулу, красиву й оригінальну зовнішність.

Яйцекладка починається в 7-8 місяців. Одна курка за сезон дає до сотні яєць, середня вага кожного — близько 55 г, шкаралупа забарвлена у світло-бурий колір.

Курчата швидко ростуть і при правильному годуванні та догляді вага особини в 4 місяці може досягати 2,7 кг.

Птахи не вміють літати, тому їхнє утримання не потребує встановлення високих огорож.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus