Сімбрах

67
Сімбрах Джерело: agromega.in.ua
Назва породи Сімбрах Simbrah
Тип тварини ВРХ
Напрямок ВРХ - м’ясні
Компанії племрепродуктори ТОВ «Баффало»

Історія

Наприкінці 60-х рр. декілька скотарів експериментували, об'єднавши сименталь з брахманом, і створили породу сімбрах. Виведені  в гарячих, вологих районах узбережжя затоки Сімбрах тварини могли акліматизуватися в північно-західному та північно-східному регіонах США, де влітку до 25 градусів. Перша порода брахман була обрана, для того щоб надати: стійкості до високих температур та до комах, витривалості та чудової здатності до вигодовування, а також легкості і довголіття. Сименталь для ранньої статевої зрілості, фертильності, доїння, швидкого росту та хороших м'ясних характеристик.

Існує великий інтерес до цієї  породи по всьому світу. Сімбрах розводиться в багатьох районах, де переважають  зебу, а також інших областях. Порода сімбрах є однією з найпопулярніших з брахманських або американських порід у якої  щорічно реєструється понад 10000 голів

Стандарт породи

Сімбрах - це порода великої рогатої худоби середнього розміру, яка має свої характеристики взяті від брахмана та  сементаля. Вони мають різну масть зазвичай це червона , з білим або чорним , обличчя біле, або з білою смужкою. Вони мають легкий горб над шиєю і трохи більші вуха, ніж європейські м'ясні породи.

Господарська характеристика

Порода володіє відмінними материнськими рисами, швидким зростанням,  стійкістю до високих кліматичних температур та довголіттям. М’ясо високої якості.