Сімбрах

Сімбрах
agromega.in.uaСімбрах

Назва породи

Сімбрах (Simbrah)

Тип тварини

ВРХ

Напрямок

ВРХ - м’ясні

Компанії племрепродуктори

Історія

Наприкінці 60-х рр. декілька скотарів експериментували, об'єднавши сименталь з брахманом, і створили породу сімбрах. Виведені  в гарячих, вологих районах узбережжя затоки Сімбрах тварини могли акліматизуватися в північно-західному та північно-східному регіонах США, де влітку до 25 градусів. Перша порода брахман була обрана, для того щоб надати: стійкості до високих температур та до комах, витривалості та чудової здатності до вигодовування, а також легкості і довголіття. Сименталь для ранньої статевої зрілості, фертильності, доїння, швидкого росту та хороших м'ясних характеристик.

Існує великий інтерес до цієї  породи по всьому світу. Сімбрах розводиться в багатьох районах, де переважають  зебу, а також інших областях. Порода сімбрах є однією з найпопулярніших з брахманських або американських порід у якої  щорічно реєструється понад 10000 голів

Стандарт породи

Сімбрах - це порода великої рогатої худоби середнього розміру, яка має свої характеристики взяті від брахмана та  сементаля. Вони мають різну масть зазвичай це червона , з білим або чорним , обличчя біле, або з білою смужкою. Вони мають легкий горб над шиєю і трохи більші вуха, ніж європейські м'ясні породи.

Господарська характеристика

Порода володіє відмінними материнськими рисами, швидким зростанням,  стійкістю до високих кліматичних температур та довголіттям. М’ясо високої якості.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus