Блакитний фаворит

Блакитний фаворит
blag-duck.ruБлакитний фаворит

Назва породи

Блакитний фаворит ()

Тип тварини

Качки

Напрямок

Птахи - м’ясо-яєчні

Компанії племрепродуктори

Історія

Крос «Блакитний фаворит» вивели наприкінці 90-х років. Цілеспрямовано його не створювали. Це проміжний результат, який вийшов досить вдалим. Результати відборів привели до створення кросу з хорошими м’ясними та яєчними показниками. Свою назву «Блакитний фаворит» отримав через глибокий сірий колір пір’я з блакитним відливом та багатий ряд позитивних якостей.

Вивели їх на заводі «Благоварський». Займаються розведенням кросу тут і досі для подальшого продажу.

Стандарт породи

Міцна побудова тіла та розвинена м’язова система. Спина широка, груди глибокі, тулуб довгий. Шия коротка, не тонка. Голова середніх розмірів, очі маленькі. Дзьоб прямий та довгий, синього кольору. Лапи міцні, короткі.

Стать качок блакитного фаворита визначити по забарвленню в молодняка практично неможливо. Відрізнити селезнів можна після ювенільної линьки, тоді з’являються загнуті гачком пера на хвості та дещо темніший колір оперення на голові.

Качка несе за рік від 100 до 150 яєць, масою 85-90 г.

Дорослий селезень важить від 4,5 до 5 кілограм, а качка від 3,5 до 4 кілограм.

Господарська характеристика

М’ясо дієтичне, приємне на смак. У два місяці деякі особини можуть важити до 4 кілограм, а в середньому до 3 кілограм. У цьому віці вони готові до забою, це дозволяє економити на кормах.

Квочки з них погані. Інкубаційний період 27-28 днів. Запліднення яєць приблизно середнього рівня, виживання молодняку відмінне. Молодняк відзначається хорошим імунітетом, рідко хворіє.

Оскільки крос промисловий то потребує збалансованих комбікормів.

Вибір комбікорму залежить від того, який вид продукції ви хочете отримати.

Блакитний фаворит є досить шумним. Качки крякають досить голосно, а селезні тихо.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus