Стар 53

Крос Star 53 H. Y.
agroua.netКрос Star 53 H. Y.

Назва породи

Стар 53 ()

Тип тварини

Качки

Напрямок

Птахи - м’ясо-яєчні

Компанії племрепродуктори

Історія

Крос вивів французький селекціонер у компанії Grimaud freres selection. Стар 53 — це крос від пекінської качки.

Стандарт породи

Варто сказати, що існує два види кросу: великий (Star 53 heavy) та середній (Star 53 medium). Вони відрізняються тільки розмірами, інші характеристики подібні. Крос може мати біле забарвлення або жовтувате. Лапи та крила пропорційні тілу, загалом тілобудова міцна. Основна особливість це широкі груди. Відносно велика голова та випуклий лоб. Крила значного розміру, добре прилягають до тіла. Оперення однотонне та густе.

Качка несе за рік приблизно 260 яєць, масою 70 - 90 грам.

Господарські властивості

М’ясо стар 53 — дієтичне.

Загальна маса середнього виду у два місяці — 4 кілограми (кількість чистого м’яса 67%, вихід філе 26.9%). Тобто із качки 4 кг можна отримати 2,7 кг чистого м’яса.

Маса великого виду у два місяці — 4,1 кілограм (кількість чистого м’яса 66%, вихід філе 27.3%). Ця різниця має значення лише при вирощуванні у промислових масштабах.

На один кілограм доваги потрібно 2,4 кілограм затрат корму. Так, як крос бройлерний, то харчування потрібне інтенсивне, необхідні якісні комбікорми. В утриманні та догляді порода невибаглива. Їх відносять до вигульних, тому тримати постійно у закритому просторі не можна.

Вивід каченят 80%, при дотриманні умов утримання до семи тижнів виживає 98%.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus