Кобб-500

Кобб-500
Kurkul.comКобб-500

Назва породи

Кобб-500 (Cobb 500)

Тип тварини

Кури

Напрямок

Птахи - яєчні

Компанії племрепродуктори

Історія

При створенні кросу бройлерів Кобб 500 основною метою селекціонерів було отримання скоростиглої птиці з високою віддачею м'яса в перерахунку на витрачені корми.

В основу бройлера лягли кілька ліній двох порід: м'ясних Корніш і м'ясо-яєчних Плімутрок. Крос нестабільний і не підлягає подальшому розведенню, так як в процесі його виробництва на різних етапах активно використовується схрещування батьківського стада з Кучинський ювілейними, Нью-Гемпшир, Род-Айленд і іншими породами.

Стандарт породи

Особливістю кросу бройлерів «Кобб 500» є біле пір’я і генетично жовта шкіра, тому навіть за умови годування їх звичайними не пігментованими раціонами, шкіра готової тушки завжди буде жовтою.

У бройлерів Кобб 500 масивне статура. Великі, сильні стегна. Відмінна риса - жовта шкіра, яка надає привабливий товарний вигляд тушки. Оперення білого кольору, без інших вкраплень. Гребінь, особа, мочки червоні.

Господарська характеристика

У порівнянні з іншими кросами бройлерів, «Кобб 500» відзначається більш високою продуктивністю росту і меншим строком вигодовування. В 35 днів середня вага курча повинна складати 1,9 кг, в 42 дні – 2,4 кг. Крос курчат «Кобб 500» у всьому світі вважається найбільш ефективним бройлерним кросом.

Переваги кросу бройлерів «Кобб 500»:

- ефективний ріст;

- однорідність (зростання зграї птиці проходить рівномірно у всіх особин);

- низька вартість виробництва курячого м’яса;

- при забої вихід білого м’яса є максимальним;

- виживаність (збереження) складає 95-96%.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus