Ломанн ЛСЛ — Класік

Ломанн ЛСЛ — Класік
Kurkul.comЛоманн ЛСЛ — Класік

Назва породи

Ломанн ЛСЛ — Класік (Lohmann LSL — Classic)

Тип тварини

Кури

Напрямок

Птахи - яєчні

Компанії племрепродуктори

Історія

Ломанн ЛСЛ — Класік — один з найбільш поширених кросів Ломанн, добре відомий своїм ефективним виробництвом білих яєць.

Крос несучок Ломанн був веведений в Німеччині співробітниками фірми Ломанн Тирцухт (Lohmann Tierzucht GmbH). Компанія займається селекцією домашньої птиці з 1970 року.

Фахівці ставили перед собою завдання виведення курей підвищеної продуктивності, які приживуться в будь-яких кліматичних умовах. Мета була досягнута: кроси Ломанн відмінно підходять як для приватного, так і для промислового розведення. Вихідними породами стали род-айленд і плімутрок. У селекційній роботі брали участь особи тільки першого покоління, які потім розводились «у собі».

Стандарт породи

Птахи мають акуратну статуру, вертикально поставлений корпус. Невелику голову вінчає добре розвинений червоний гребінь і яскраві круглі сережки. Оперення щільне, добре розвинений хвіст і невеликі крила, високі ноги.

Забарвлення кросу — біле.

Господарська характеристика

Показник несучості знаходиться на рівні від 320 до 340 яєць на рік. Кури кросу Ломанн ЛСЛ — Класік несуться з віку чотирьох місяців навіть в зимову пору року в умовах курника без обігріву. Яйце має великі розміри, шкаралупа має білий колір.

Дорослі півні досягають 3,5 кг живої ваги, самки не більше двох. Кури цього кросу споживають малу кількість корму.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus