Американська біла

113
Порода Американська біла Джерело: https://agromega.in.ua
Назва породи Американська біла American white
Тип тварини ВРХ
Напрямок ВРХ - молочно-м’ясні
Компанії племрепродуктори

Історія

Сьогодні американська біла порода розводиться задля отримання яловичини. Походження породи, однак, незрозуміле. Деякі вважають, що біла американська в значній мірі походить від британської білої, та рогатої, породи зі східних районів Англії. Інші вважають, що американська біла насамперед походить від ангуса, який був завезений, під час Другої світової війни до Канади. Згідно з цією теорією, перше потомство було відправлено до зоопарку в Бронкс, звідти вони були розділені на дві групи. Одні були відправлені до Короля Ранчо в Техасі і утворили ядро ​​стада білої амеркинської в США. Друга група була відправлена до Вашингтона.

Стандарт породи

Американська біла це велика біла порода з чорними або червоними точками (вухами, носом і очима). Корови в середньому важать – 450 кг і бугаї між 700 – 800 кг. Переважно відсоток худоби з рогами складає від 3 до 5 %. Вони слухняні, а у корів добре молоко.

Американську білу можна порівняти за розміром з герефордом, ангусом і шорторном.

Господарська характеристика

Порода з високим темпом розвитку, має хороші надої, та високої якості м’ясо.Корови досить легкі в утриманні, можуть знаходитись на відкритому пасовищі. Стійкі до захворювань.