Топ новинок серед засобів захисту рослин в Україні в 2018 р.

Топ новинок серед засобів захисту рослин в Україні в 2018 році

26 березня 2018 901 0

Для того, щоб українські аграрії були забезпечені відповідним захистом у цьому сезоні, провідні компанії, що спеціалізуються на захисті рослин представили свої хімічні новинки.

Недостатність вологи, надмірна зволоженість, холод, спека та ще багато інших факторів впливають на появу і розвиток хвороб та шкідників. Тому виробники ЗЗР постійно підлаштовують свої препарати під відповідні умови. Наприклад, на півдні підвищується температура, активізується на посівах сої павутинний кліщ.

Кажуть, людина звикає до всього, така ж ситуація і з іншими живими організмами. З часом, у більшості бур’янів чи хвороб розвивається резистентність до пестицидів. Це є ще однією важливою передумовою для створення нових і нових препаратів.

Саме тому, вже на початку сезону виробники дають старт продажу нових засобів захисту рослин.

Океан Інвест

 Дженфілд БТ

Компанія Океан Інвест цього року пропонує аграріям трансламінарний фунгіцид з функцією підсилення фізіологічних процесів Дженфілд БТ для захисту зернових та олійних культур таких як: пшениця, ячмінь, кукурудза, ріпак, соняшник і соя. Він проникає через листки, в результаті чого, захищає їх з обох сторін від патогенів. Препарат має довготривалий період захисної дії та підвищує стійкість рослин до стресових умов. Крім того, добре сумісний з іншими засобами захисту в бакових сумішах.

Клессо БТ

Вище мова йшла про павутинного кліща на сої і ось готове рішення - препарат Клессо БТ, що захистить культуру від нападів. Також він знищує шкідника на винограді та яблуні. Акарицид має високу біологічну ефективність на яйця та рухомі стадії кліщів і є токсичним для личинок. Має подовжений період захисної дії та виключає утворення резистентності. Не проявляє негативного впливу на ентомофагів, бджіл та інших корисних комах.

Стікер БТ

Останній за списком, а не за важливістю, є сучасний  неіоногенний ад’ювант органосиліконової групи який покращує фізичні властивості засобів захисту рослин та добрив — Стікер БТ. Він сумісний з усіма засобами захисту рослин, десикантами та мікродобривами. Препарат покращує проникнення засобів захисту рослин через воскову поверхню листя, збільшує ефективність застосування пестицидів до 20%, покращує стійкість робочого розчину до опадів, а також зменшує випаровування ЗЗР з рослинної поверхні.

UKRAVIT

ІМІ-ВІТ®

Новий хімічний захист представила компанія UKRAVIT. Лінійку пестицидів очолює гербіцид ІМІ-ВІТ®. Препарат знищує широкий спектр однорічних дводольних та злакових видів бур’янів, від 2 до 8 листків у соняшника (стійкі гібриди) та сої. Також його рекомендовано застосовувати у посівах гороху.

АВАНГАРД® Кремній біо, марка А та марка Б

Зазначені мікродобрива активують процеси фотосинтезу та ріст і розвиток кореневої системи, знижують температуру культур на 3-5 °С, що є надзвичайно важливим в умовах повітряної посухи, підвищують посухо- і солестійкість культур, та ряд додаткових переваг.

АВАНГАРД® Кремній бобові, олійні та АВАНГАРД® Кремній зернові

Застосовується для обробки насіння, що підвищує польову схожість насіння до 10% та енергію їх проростання на 2-5%; сприяє появі дружніх сходів на 3-5 днів раніше; покращує споживання сполук азоту, фосфору, кальцію та магнію кореневою системою молодих проростків культур; підвищує стійкість культур до хвороб, ґрунтової посухи, приморозків та до інших біотичних факторів; знижує ретардантний вплив протруйників на молоді проростки культур та підвищує на 10-15% ефективність дії протруйників.

АВАНГАРД® Р Гроу

Містить у своєму складі високо і низькомолекулярні поліетиленгліколі, багатоатомні спирти, амінокислоти, солі гумінових і фульвових кислот, бурштинову кислоту та інші карбонові кислоти, біогормональний комплекс, мікроелементи. Даний продукт має властивості стимулятора росту, кріопротектора, адаптогена, антистресанта, імунокоректора і прилипача

DowDuPont

Квелекс та Паллас Екстра

Компанія DowDuPont пропонує українцям інноваційні гербіциди Квелекс та Паллас Екстра, що створені на основі унікальної молекули Арилекс Актив. Квелекс призначається для ефективного контролю широкого спектру двосім’ядольних бур’янів на посівах пшениці та ячменю, а також є дієвим навіть за низьких температур.

Паллас Екстра одночасно контролює більшість широколистих та проблемних злакових бур’янів, які з’являються на пшениці і є антирезистентним. Обидва гербіциди не мають обмежень в сівозміні та є високотехнологічними.

BASF

Представив нове рішення для вирощування соняшнику і BASF. Цього року на ринкові з’являться три препарати. Регулятор росту і фунгіцид Архітект, що забезпечує підвищену стресостійкість і збільшення урожаю соняшнику, а також контролює широкий спектр хвороб.

Адексар Плюс

Ще один фунгіцид — Адексар Плюс. У його складі поєднано діючі речовини з трьох різних хімічних класів, за рахунок чого він контролює патогени, знищує хвороби, а також стимулює розвиток рослин. За допомогою AgCelence®-ефектів, препарат стимулює процеси фотосинтезу та нітрогеназної активності посівів зернових культур.

Акріс

Для потреб, знову ж таки, соняшнику, а окрім нього й кукурудзи створено гербіцид Акріс, що має довготривалу дію, за рахунок чого може контролювати наступні хвилі появи різноманітних бур’янів. Цей препарат дієвий навіть в зонах недостатнього зволоження, адже створений на основі речовини — диметенамід-П.

ALFA Smart Agro

На сьогоднішній день представила найоб’ємніший список новинок. Найбільше в ньому гербіцидів. Це і Кайман, КЕ, що забезпечує контроль практично всіх видів злакових бур’янів; і Конкур, КС, що ефективно діє як через ґрунт, так і через листя; і Лобера, КЕ, Сантал, РК, Сокар, ВР, Хаммер Дуо, СЕ, які максимально захищають посіви різних культур від бур’янів.

Омега Екстра

Для покращення рівномірності покриття робочою рідиною листкової поверхні при обприскуванні і посилення утримання та засвоєння гербіциду створено прилипач Омега Екстра, що також підвищує стійкість до дощу, сильної роси та ультрафіолетових променів.

Разит, КС

За інсектицидів у цьому році виступає Разит, КС, який поєднує три діючих речовини із різними властивостями, за допомогою відмінних механізмів дії яких, він забезпечує відсутність резистентності. Також має швидку дію та тривалий період захисту.

Номайс, Р

У 2017 році частою проблемою аграріїв було заселення угідь гризунами. Для захисту полів від мишей і щурів тепер є родентицид Номайс, Р.

Авіценна

На стартовому етапі захистити рослини допоможе протруйник насіння Авіценна, що контролює практично всі хвороби насіння, проростків і сходів зернових культур, а також перші «хвилі» аерогенних інфекцій. Завдяки наявності трьох компонентів препарат знищує інфекцію на поверхні, всередині насіння та в ґрунті. Має тривалий захисний ефект та стійкість сходів до стресових умов, таких як посуха.

Syngenta

Ампліго

У цьому сезоні Syngenta виводить на ринок інсектицид Ампліго, що створений для захисту «дач та городів». За допомогою двох діючих речовин хлорантраніліпролу і лямбда-цигалотрину, що мають два різні механізми дії, препарат здатен блокувати роботу нервової системи та м’язів шкідника. Крім того, має овіцидну дію.  

Отож, зовсім скоро агрономи будуть випробовувати та оцінювати нові препарати. Тому чекаємо на відгуки з полів:)

А купити препарати можна в компанії Бізон-Тех.

© Анастасія Аврамчук, Kurkul.com, 2018

Виконано за допомогою Disqus