Amazone на Agritechnica-2019: світова прем’єра інновацій

Amazone на Agritechnica-2019: світова прем’єра інновацій

26 листопада 2019 332 0

Сільськогосподарська виставка Agritechnica-2019 у Ганновері для німецької компанії Amazone практично є домашньою. Враховуючи це, а ще те, що портфоліо техніки містить у собі безліч різноманітних агрегатів для обробітку ґрунту, посіву, захисту та підживлення, стенд Amazone був одним із найбільших на виставці. Компанія презентувала 60 різних агрегатів та рішень, 30 з яких були новими! Ми фізично не могли оминути цей помаранчево-зелений оазис, тому ділимось усім найцікавішим з нього.

З перших вуст

На стенді Amazone ми зустріли президента компанії Крістіана Драйера, який розповів нам, що Україна є однією з найважливіших аграрних гілок у Європі. І з цієї позиції вона не тільки важлива для Amazone як ринок. Німецька компанія враховує рекомендації українських аграріїв при створенні своєї техніки. Як стверджує очільник компанії, це дозволяє удосконалювати продукти, якими користуються у всьому світі.

Крістіан Драйер, президента компанії Amazone

«На сьогоднішній день Amazone експортує свою техніку у понад 70 країн світу, звичайно, що в компанії є певний рейтинг. Але це не рейтинг у тому розумінні, що якась країна на останньому місці, для нас всі країни важливі. Але з упевненістю можемо сказати, що Україна в цьому рейтингу перебуває дуже високо, навіть більше скажу — вона одна з перших», — говорить президент компанії.

На стенді ми так само зустріли й українського представника — генерального директора «Амазоне-Україна» Дмитра Давиденка. Від нас він отримав свіжий довідник «Агробізнес України» і зазначив, що тепер обов'язково буде використовувати його у плануванні стратегії на найближчі 3 роки.

Дмитро Давиденко, генеральний директор «Амазоне-Україна»

«Де ж ви раніше були з цим довідником? Стільки всього у зручному форматі!», — каже Дмитро Давиденко.

Фахівець запевняє нас, що скоро в Україні буде дуже багато новинок Amazone. З початку 2020 р. вони тестуватимуться на українських полях, а вже восени повинні бути показані на виставках. А поки дізнаємося, що нового Amazone демонструє у Ганновері.

З Дмитром Давиденком чекайте невдовзі велике інтерв’ю, в якому ви дізнаєтеся про новинки Amazone в Україні, про плани на найближчі роки та багато іншого.

Читати за темою: Amazone отримала три срібні медалі на виставці Agritechnica 2019

Інноваційні переможці

Під час Agritechnica проходить внутрішній конкурс Innovation Award, мета якого — нагородити кращі інноваційні рішення сьогодення. Компанія Amazone отримала відразу 3 срібні нагороди за свої інновації. Першу медаль має за функцію EasyMix, яка служить для простої оцінки та налаштування змішаних добрив. EasyMix Amazone дає можливість визначення поєднання окремих добрив один з одним і отримання найкращого компромісного варіанту за наявності різних сумішей.

Стенд Amazone на Agritechnica 2019

Другу нагороду присуджено за новинку AmaSelect Row, що дає можливість дистанційного перемикання з режиму суцільного обробітку на режим стрічкового обприскування в рядках для всіх машин із форсунками AmaSelect. Водночас витрати на ЗЗР зменшуються до 65%.

«У залежності від культури, система AmaSelect Row може перемикатися між форсунками, які розташовані на спеціальних носіях. Тобто, залежно від відстані між рослинами чи між рядами, форсунки можуть вмикатися чи вимикатися автоматично. Також вони аналізують наявність рослини, якщо є пропуски, то форсунки теж вимикаються», — розповідає менеджер з експорту компанії Йєнс Майснер.

Йенс Майснер, менеджер з експорту компанії Amazone

І третє «срібло» Amazone отримала за систему AmaSense Weather. «AmaSense Weather - це датчик на обприскувачах AMAZONE, що визначає актуальну температуру і вологість повітря на посівах. Інтеграція датчика в якості компонента системи NEVONEX від Bosch пропонує можливість надання даних датчика фермерам, консультантам або експертам. У співпраці з Хarvio FIELD MANAGER користувачеві дається інформація про досягнення критичних порогових значень (вологість повітря <30%, температура> 25 °), і він може реагувати на зміни безпосередньо при обробці. Геопроектування інформації про погоду можна зберегти при кожному проході і також передати їх на Хarvio через систему NEVONEX. Експерти Хarvio сьогодні здатні створювати диференційовані аплікаційні карти на основі інформації, отриманої за супутниковими знімками і від метеорологічних прогнозів. У майбутньому можливе використання даних датчика AmaSense Weather для надання наступних специфічних рекомендацій по обробці конкретної ділянки» — розповідає Йєнс Майснер.

Окрім систем-переможців, Amazone також презентував додатки:

  • mySeeder — надає можливість калібрування за допомогою смарт-фона посівної комбінації Amazone Cirrus, сівалок AD-P, Primera DMC, Citan і Condor;
  • mySpreader — об’єднав в собі три додатки DüngeService, EasyCheck і EasyMix для налаштування розподільників добрив;
  • AmaTron Twin — дозволяє вивести на планшет, який працює з операційними системами iOS або Android, частину інформації з монітора, що рубить зручнішим процес контролю агрегата.

Також Amazone запропонував увазі відвідувачів Isobus-термінал управління AmaPad-2, новий інтерфейс між мобільним пристроєм і машиною Bluetooth-адаптер, універсальну платформу для обміну даними myAgrirouter, термінал EasySet-2 для розподільника добрив ZA-V.

 

Окрім інноваційних рішень Amazone також приготували кілька гучних прем’єр нових агрегатів, а також оновили кілька своїх досвідчених робочих «конячок».

Читати за темою: Amazone презентував додатки для налаштування сільгосптехніки на Agritechnica 2019 

Спеціально для Ганновера

На Agritechnica-2019 свій класичний помаранчово-зелений колір змінив самохідний обприскувач Pantera і постав перед відвідувачами виставки у чорному забарвленні.

«Передусім, пантера — це чорна кішка. Чорний колір — лише для Agritechnica, в подальшому він буде випускатися у традиційному. Чорний — для привернення уваги. Люди будуть проходити повз, помітять новий колір і зацікавляться, що ж іще нового. Саме через нову барву ми презентуємо оновлення нашого самохідного обприскувача», — пояснює менеджер з експорту компанії Amazone Йєнс Майснер.

Обприскувач Amazone Pantera виконаний у чорному дизайні замість типового помаранчово-зеленого. Крім того, обприскувач оснащено пакетом Comfort 2, терміналом управління TwinTerminal, штангою Super-L2 робочою шириною 36 м і системою ведення та GPS-Switch Pro Amapad 2.

Фермер із Польщі Куба, з яким ми познайомилися на стенді компанії, говорить, що Pantera своїм виглядом дійсно привертає увагу і в цілому обприскувач йому сподобався. Але в його господарстві близько 120 га землі, тому вважає недоцільним купувати такий потужний агрегат. Натомість говорить, що у його техпарку є інша техніка Amazone — розкидач міндобрив ZA-M.

Читати за темою: Amazone представив сівалку Precea 3000 на Agritechnica 2019

Скоро на полях!

Абсолютною новинкою стала сівалка Precea 3000. Ця модель має жорстку конструкцію. Та є ще одна — телескопічна Precea 4500-2. Вони обидві в транспортному стані не перевищують 3 м через жорсткі європейські норми, які обмежують транспортні габарити сільгоспагрегатів на дорогах.

Сівалка точного висіву Amazone Precea 3000-ACC

«Технологія Precea заточена на максимально якісний посів на високій швидкості. Родзинками є дозоване внесення добрив поряд із точкою укладання насіння, автоматичне налаштування відсікачів насіння і коригування тиску на сошниках в залежності від щільності ґрунту, а також новий розроблений розподільник мікрогрануляту. Він служить, наприклад, для внесення поживних мікроелементів, інсектицидів і засобів проти равликів тощо. Amazone пропонує 3 різні дозуючі котушки для різних матеріалів. Гранулят можна вносити в різних точках. Мікрогранули вносяться безпосередньо в посівний ряд із дозованим посівним матеріалом. Є можливість розподілу мікрогрануляту через дифузор, який вносить його поверх закритої посівної борозни. Одночасно сошник може бути оснащений декількома точками подачі», — пояснює менеджер з експорту компанії Amazone Йєнс Майснер.

Також Amazone на виставці презентували універсальну насадну сівалку власної розробки GreenDrill. Її можна використовувати для посіву проміжних і дрібнонасіннєвих культур, підсіву трав і внесення добрив у комбінації з ґрунтообробними агрегатами Amazone або посівною комбінацією Cirrus.

Оновилася лінійка і дискових борін Catros XL, з’явилися нові моделі з шириною захвату від 4 до 8 м. Завдяки діаметру дисків 610 мм і великій відстані між батареями дисків, а також між другою батареєю і катком, CatrosXL відрізняється, насамперед, високою пропускною здатністю. Для роботи по стерні кукурудзи або закладення проміжних культур, представлені нині борони CatrosXL із шириною захвату до 8 м в поєднанні з високою швидкістю руху до 18 км/год ідеально підходять для досягнення високої продуктивності за одночасно високої якості обробки й мінімальної витрати пального. Поряд із дисками 610 мм з великими вирізами для сухих і важких ґрунтів можна вибрати варіант дисків із дрібними вирізами 610 мм. Вони забезпечують суцільний зріз і максимальне подрібнення навіть за екстремально поверхневої глибини обробітку, наприклад, під час передпосівної підготовки.

Дискова борона Amazone Catros XL 7003-2TX

«Ми хочемо купити Catros XL, стати першими в Україні, хто його купив. У ньому є все, що нам потрібно — 610 мм диски, 8 м ширина захвату, надійність. Тим паче, що спеціально під нього ми вже запланували придбати трактор Claas Xerion 5000», — розповідає директор з виробництва господарства «Терезине», що на Київщині, Дмитро Кудлай.

Взагалі ж Дмитро говорить, що їхнє агропідприємство є справжнім фанатом техніки Amazone і постійно є одним з перших, хто завозить ці новинки в Україну. У техпарку вже є зернові сівалки Cirrus i Citan, сівалка точного висіву EDX. причіпний обприскувач UX, самохідний обприскувач Pantera, плуг Hektor, розкидач мінеральних добрив ZA-M, культиватори Centaur. Тобто, агрегати для всіх видів польових робіт. Аграрій жартує, що дуже подобається колір — і це основна причина купівлі техніки Amazone.

Як нам раніше говорив генеральний директор «Амазоне-Україна» Дмитро Давиденко, майже всі новинки та рішення, які були презентовані на Agritechnica-2019, в Україні будуть доступні вже у другому півріччі 2020 р. Весь же наступний рік присвятять тому, щоби випробувати, протестувати й показати нову техніку в польових умовах. Тому більше про тести та про нову техніку Amazone ви зможете прочитати на Traktorist.ua, а побачити на полях України вже у наступному році.

© Юрій Токмань, 2019, Kurkul.com

Виконано за допомогою Disqus
Матеріали за темою