Amazone презентував додатки для налаштування сільгосптехніки на Agritechnica 2019

14 листопада 2019 50 0
Amazone презентував додатки для налаштування сільгосптехніки на Agritechnica 2019
Kurku.comAmazone презентував додатки для налаштування сільгосптехніки на Agritechnica 2019

На виставці Agritechnica 2019 компанія Amazone презентувала ряд додатків, серед яких EasyMix був відзначений срібною нагородою Innovation Award Agritechnica 2019. Про це на виставці «Агрітехніка 2019» повідомив менеджер з експорту компанії Йенс Майснер, передає Traktorist.ua.

Додаток EasyMix є складовою частиною пакету mySpreader. EasyMix служить для оцінки та налаштування розподілу змішаних добрив. EasyMix надає можливість визначення сполучуваності окремих добрив й отримання найкращого варіанту налаштування при наявності різних сумішей. Виступає в ролі об’єднувальної ланки між Isobus-терміналом AmaTron 4 і платформою даних.

Також на стенді Amazone були представлені додатки:

  • mySeeder — здійснює калібрування посівної комбінації Amazone Cirrus, сівалок AD-P, Primera DMC, Citan і Condor;
  • mySpreader — перший пакет All-in-One з додатком DüngeService, EasyCheck і EasyMix для налаштування розподільників добрив;
  • AmaTron Twin — новий додаток для комфортного відображення поля за допомогою планшетів, які працюють на з операційними системами iOS або Android.

Також Amazone запропонував увазі відвідувачів Isobus-термінал управління AmaPad 2, новий інтерфейс між мобільним пристроєм і машиною Bluetooth-адаптер, універсальну платформу для обміну даними myAgrirouter, термінал EasySet 2 для розподільника добрив ZA-V.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою