Реклама
607
37 років

Байбарак Микола Костянтинович

Керівник ФГ «Байбарак»

Народився 18 липня у м. Кропивницький.

Освіта:

  • Закінчив КДПУ ім. В.Винниченка, факультет фізичного виховання.
  • 2016-2018 рр. — друга вища освіта в Уманському національному університеті садівництва, спеціальність — Агрономія.

Кар'єра:

  • Після закінчення університету служив 9 місяців в армії.
  • 2011-2013 рр. — мав свою охоронну фірму «Кодокан».
  • 2013-2016 рр. — працював та допомагав на агрофірмі «Санті».
  • З 2016 р. — власник та директор ФГ «Байбарак».

Коментарі:

  • Євген Скирда, тренер у клубі «Борець»: «Микола багато робить для нашого клубу як меценат. Часто телефонує мені, питає, чим можна допомогти, що придбати, що потрібно команді. Завжди допомагає і фінансово, й організаційно. Декілька років тому так сталося, що нам відмовили у візах, коли ми їхали на чемпіонат Європи в Португалію. Хлопцям відмовили буквально за три дні до поїздки, і Коля був одним із перших, хто узявся відстоювати наші права. Ми разом з ним у 20-градусний мороз стояли під посольством і, зрештою, забрали документи. Коля завжди поруч». 

Цитати:

  • «Санті — так називається долина чаю, як говорить засновник підприємства та наш батько Василь Федорович Супрун. У нас сімейний бізнес, яким керуємо батько моєї дружини, її брат та я». (Kurkul.com, жовтень, 2017 р.)
  • Про кукурудзу: «Вона яскрава. Це я зрозумів зі старту в агробізнесі. Мені подобається, як вона запилюється, як виходить в трубку. Захоплює її захист. Ця культура — борець. Я сам по собі борець, і мені імпонують її генетичні проблиски саме борця. Спека пішла — скрутилась в трубочку, стала на захист. Дощ пішов — вона приймає на себе все задоволення. Кукурудза — це шикарна рослина». (Kurkul.com, жовтень, 2017 р.)
  • «Якщо ти здався — значить, програв, не досяг своєї життєвої мети. Тож основа всіх основ — жити на повну. Та багато чого залежить від морального настрою людей. Озлобленість нашого народу перевищує усі відсоткові співвідношення. У Європі люди посміхаються, але зрозуміло, що там є чому. Я теж замислююсь про рівень нашого життя, та якби кожен замислився, що ж узагалі відбувається навколо нього, може, було б по-іншому. У мене викликають огиду люди, які скаржаться, мовляв, «усе погано, у мене нічого не виходить». Такого взагалі не можна навіть вимовляти — це, в першу чергу, слабкість людини, а по-друге — це неповага до оточуючих. Ти не інвалід, не паралізований, у тебе є руки — підняв голову і пішов далі до своєї мети». (Kurkul.com, грудень, 2017 р.)

Стиль життя:

Сім'я: одружений, виховує доньку.

Хоббі та захоплення: спорт, а саме дзюдо і бразильське джіу-джитсу. Має коричневий пояс у бойовому мистецтві бразильського джіу-джитсу. Кандидат у майстри спорту з дзюдо.

Благодійність:  виділяє гроші на будівництво спортивного комплексу. Допомагає та спонсує виступи українських спортсменів на міжнародних змаганнях.

Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10300 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.

Реклама