137

Березовська Олена Михайлівна

Голова громадської спілки виробників сертифікованої органічної продукції «Органічна Україна»

Освіта:

  • Закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю біологія.
  • Закінчила Київський національний торговельно-економічний університет за спіціальністю товароведення та експертиза товарів.

Кар'єра:

  • 2009 р. — керівник ти співзасновник товариства з обмеженою відповідальністю «Торгівельний дім органік ера».
  • 2013 р. — керівник гродмадської спілки «Органічна Україна».

Цитати:

  • «Було б чудово, аби в Мінагропроді з’явився відділ, що відповідав би за органічне виробництво. Бо зараз ми стикаємось з тим, що всі відповідають за все. І це звичайно величезна проблема. Тому наше послання до органів влади «Будь ласка, створіть спеціальний відділ, що буде контролювати органічний сектор та допомагати йому розвиватися». (Kurkul, 2016 р.)
  • «В нашій державі закони пишуть дуже гарні, але ми не вміємо їх впроваджувати. Я думаю, що потрібно посилити і врегулювати введення нормативно-правових актів». (Kurkul, 2016 р.)
  • «Прогнозується ріст попиту на органіку на європейському ринку. В принципі, вже зараз ми бачимо активну боротьбу за кожного фермера, що спеціалізується на органічному виробництві. Наприклад, минулого літа була така ситуація, коли одна і та ж партія гречки була показана трьом чи чотирьом трейдерам». (Kurkul, 2016 р.)
  • «Головне — галузеве міністерство підтримує органіку, а отже і звичайний товаровиробник буде більше зацікавленим у такому виробництві. Тим більше, що у представників уряду були не просто вітальні слова, а повноцінні презентаці з регуляторної політици і зовнішньо-економічної діяльності. Тарас Кутовий пообіцяв підтримувати органіку всіма можливими засобами». (АгроOnlane, 2016 р.)

Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10300 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.