111
37 років

Горохолінська Віта Йосипівна

Юрист ТОВ «Агросолюшнс»

Народилася в м. Кам'янець-Подільськ 7 квітня.

Освіта:

Кар'єра:

Політична діяльність:

Цитати:

  • «Банк не міг просто так, направо-наліво роздавати сотні мільйонів гривень, не контролюючи ситуацію. Думаю, вони знали ситуацію ще декілька місяців тому, а зовсім не дізналися зараз, перед самою посівною»(kurkul.com, квітень 2018).
  • «Нинішні реалії говорять про те, що ми маємо багато спірних моментів саме в земельних питаннях. Маю знання й бажання допомогти людям зберегти те, що їм належить, а саме - привести до відповідності право на майно. До мене звертається чимало людей, які просять поради в оформленні спадщини, земельної ділянки тощо. На жаль, сьогодні почастішали випадки, коли недобропорядні особи використовують те, що належить громаді, та користуються юридичною неграмотністю населення»(klyuch.com.ua, лютий 2016).
  • « ...Обов’язковим пунктом договору є орендна плата і порядок її внесення. Зазвичай вона вказується у відсотку від нормативної грошової оцінки землі, яка переглядається щороку...»(podolyanin.com.ua, листопад 2013)
Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10200 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.