Реклама

Оцабрик та Тігіпко навмисно дотягли до посівної — думка

4 квітня 2018 665 0
Ігор Мельник, партнер, адвокат IMG partners Ігоря Мельника
Kurkul.comІгор Мельник, партнер, адвокат IMG partners Ігоря Мельника

На думку партнера, адвоката IMG partners Ігоря Мельника, який також є фермером і представляє інтереси «Штабу захисту фермерів «Поверни своє!» конфлікт між «Імперією-Агро» і ТАСКОМБАНКом не випадково виник саме в гарячу для фермерів пору — до такої ситуації суперечку можна було не доводити. Про це він повідомив в ексклюзивному коментарі Kurkul.com.

Незалежно від того, хто винен у конфлікті, банку його можна було вирішити заздалегідь, не заганяючи у глухий кут виробників. Водночас не попередила фермерів про можливі проблеми й «Імперія-Агро», яка визнала проблему лише під час посівної.

«Я впевнений, що представники банку спеціально вичекали, щоб у найгарячіший час нашкодити прямими збитками і компанії, і самим фермерам. Щоб у цій ситуації фермери почали тиснути на менеджерів та керівників щодо відсутності поставок оплаченої продукції», — розповідає Ігор Мельник.

Тим часом, фермери продовжують оцінювати збитки, завдані конфліктом між «Імперії–Агро» і ТАСКОМБАНКом.

Фермер із Хмельниччини Віта Горохолінська оцінила свої збитки для двох фірм «Агросолюшнс» та «Максфарм» у 5 млн грн (3,6 млн + 1,4 млн відповідно) через недоотримане насіння соняшника та кукурудзи.

«Банк не міг просто так, направо-наліво роздавати сотні мільйонів гривень, не контролюючи ситуацію. Думаю, вони знали ситуацію ще декілька місяців тому, а зовсім не дізналися зараз, перед самою посівною», — обурюється Віта Горохолінська.

Вона додала, що їй доводиться перекредитовуватися, бо насіння господарства не отримала, а посівна на носі. Надії на «Імперію–Агро» та поставку оплаченого вже нею майна жінка не має.

Виконано за допомогою Disqus