Реклама
152

Колісник Дмитро Михайлович

співзасновник, заступник керівника і агроном СФГ «Златопіль»

Колісник Дмитро — співзасновник, заступник керівника і агроном СФГ «Златопіль», що займається вирощуванням зернових та олійних культур.

Освіта:

  • Здобув освіту в Національному університеті державної податкової служби України в Ірпені.

Цікаві факти:

  • Дмитро Колісник не просто змінив сферу діяльності і став заступником голови фермерського господарства, а й за кілька років став ученим-агрономом та захистив наукову роботу.

Цитати:

  • «Колись я жартома спитав у батька: «Хто був твій дід? Землероб. Хто був батько? Землероб. Хто ти? Землероб. А чого тоді я поліцай?». Тоді тато сказав, що ворота у сімейну справу відкриті і я можу зайти в будь-який момент». (Інтерв'ю для Kurkul.com)
  • «Існують рефлекси природні і набуті. От моя любов до землі і моє місце у фермерському господарстві — це набутий рефлекс». (Інтерв'ю для Kurkul.com)
  • «Тепер я несу відповідальність і маю розуміти, яким буде кінцевий результат. Працюю ж не на когось, а на себе. Що краще ми сьогодні попрацюємо, тим більше моя компанія отримає в кінці сезону. Тобто я не можу дати собі ніяких поблажок: будь-яке моє послаблення, однозначно, відобразиться на кінцевому результаті». (Інтерв'ю для Kurkul.com)
Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10300 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.

Реклама