570
47 років

Мамалат Дмитро Вікторович

Керівник агрофірми «Ясеновська»

Народився в сел. Димитрове м. Олександрії Кіровоградської обл.

Освіта

  • Олександрійський технікум, фельдшер ветеринарної медицини

Дмитро Мамалат, керівник агрофірми «Ясеновська»

Карьєра

  • 1998 р. — голова КСП «Мир». За два роки підприємство реорганізували й почали нарощувати земельний банк.
  • 2000 р. — заснував та очолив СТОВ «Агрофірма Ясенівська»

Як прийшов у аграрну сферу

Зерно любові до тваринництва в серце Дмитра Мамалата поклали бабуся й прабабуся: вони обидві працювали на місцевій фермі. Часто брали внука на роботу.

Дмитро Мамалат, керівник агрофірми «Ясеновська»

Цитати

«Треба берегти те, що до нас будували роками». (Kurkul.com, листопад 2018 р.)

«Робота на землі — це азартна гра». (Kurkul.com, листопад 2018 р.)

«Якщо б я спустився на парашуті, то давно кинув би його й пішов далі шукати інший парашут. Але сільське господарство міцно мене тримає: тут багато чого було створено моїми руками й головою. А стільки ще було створено до цього». (Kurkul.com, листопад 2018 р.)

«Моє найбільше розчарування — це ціна на цукор і вирощування цукрових буряків. Але не можна кинути чи зруйнувати за один день або рік те, до чого йшли десятиліття. Тож тепер пристосовуємось як можемо. Бувало, хотілося все покинути, але ж тут до всього я сам доклав свою голову і руки». (Kurkul.com, листопад 2018 р.)

«Найбільше в роботу господарства вносить корективи погода, того часто буквально на льоту треба «перевзуватися» — докуповувати техніку, добрива, пестициди тощо.» (Kurkul.com, листопад 2018 р.)Модель обприскувача John Deere

«Я все називаю своїми іменами і переконаний, що роботу на землі можна порівняти з грою в карти. Через запал, напруженість, віддачу… Яку ставку поставиш, то такий результат і отримаєш». (Kurkul.com, листопад 2018 р.)

«Люблю,  щоб господарство працювало дружно. Коли люди виконують свою роботу добре, то й сварити нікого не хочеться. Від того, коли все — і техніка, і працівники — працює злагоджено, то отримую моральну втіху. А наш степ — то моя стихія. Не уявляю свого життя без нього. Як побуваю там у полях, то й день проходить добре». (Інтерв’ю, Kurkul.com)

«Земля — це запущений бумеранг. Якщо бумеранг запустиш правильно, то він завжди повернеться до тебе». (Kurkul.com, листопад 2018 р.)

Стиль життя

  • Сім’я: має двоє синів (22 роки та 5 місяців)

 

Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 9900 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.