609

Українець Сергій Борисович

Директор ТОВ «Тріада-МК»

Кар'єра:

Стиль життя:

  • Як обрав професію: Сергій Українець з дитинства цікавився виробництвом і зростав у сільській місцевості. В шкільні роки завжди працював на землі.

Читати на тему: Споживач чекає від нас експериментів зі смаками соків

Нагороди:

  • 2018 р. — під час Форуму Fruit&Berries Plate відбувся дегустаційний конкурс, де продукція Сергія Українця («Тріада-МК») посіла призові місця в декількох номінаціях. 

Цікаві факти:

  • Організував соціальний проект, в ході якого компанія «Тріада-МК» роздала селянам безкоштовно саджанці різних рослин, надавала консультації з вирощення та догляду за ними та забезпечує купівлю у них фруктів та ягід за вигідною ціною.

Цитати:

  • «Сьогодні в Україні немає якісних і 100% натуральних соків. Є соки з концентрату, які, насправді, не зовсім можна назвати соками». (Інтерв'ю для Kurkul.com, березень, 2018 р.)
  • «Кожен виробник обов’язково повинен робити аналіз для того, щоб мати право написати на упаковці «100% натуральний сік». Ми [«Тріада-МК»], наприклад, обирали резистентні сорти, які потребують менше обробок препаратами захисту. Кожного сезону також робимо аналізи. І лише впевнившись, що продукція чиста, запускаємо її на виробництво». (Інтерв'ю для Kurkul.com, березень, 2018 р.)
  • «Попит на свіже яблуко, навіть найвищої якості, сьогодні досить малий. Анексія Криму та події на Сході країни істотно вплинули на купівельну спроможність українців, тому сьогодні продавати яблука і ягоди в свіжому вигляді всередині країни, а особливо в сезон, невигідно». (Ягодовод)
Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10300 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.