56

Зулинський Дмитро Олегович

Фермер

Комерційний директор підприємства «Діброва і К»

ТОВ «Діброва і К»

Профіль в соціальних мережах

Освіта:

  • 1989 р. — закінчив Вінницьку загальноосвітню школу № 21.
  • Закінчив Міжнародний інститут менеджменту МІМ-Київ.
  • 2000 р. — Закінчив Вінницький національний технічний університет, спеціальнітсть — Автоматика і телемеханіка.

Кар'єра:

  •  2001 р. — комерційний директор підприємства «Діброва і К».

Циати:

  • «Ми поставили собі за мету, на прикладі окремо взятої території показати, як все можна вибудувати і створити ефективне підприємство. Почали працювати як звичайне класичне господарство в Україні: посів і вирощування сировини. Але ми не хочемо бути «банановою республікою», тому поступово перебудовуємо цю логіку і намагаємося створити з цього господарства якісну сервісну компанію з вирощування зернових і технічних культур». (Аgro-online.com, 2017 р.)
  • «Не потрібно бути розумнішими за тих, в кого питаєш поради. Ми давно зрозуміли філософію наших підрядників: їм вигідно робити нас успішними, щоб ми мали змогу і надалі оплачувати їхні послуги». (Тraktorist.ua, 2017 р.)
  • «Всього в 2015 році з наших 1339 гектарів полів було проведено дослідження на 1000 га. Завдяки цьому, потім було встановлено наявність в грунтах NPK і мікроелементів. Один з отриманих результатів - це те, що треба менше використовувати калійних добрив на наших полях. Тепер можемо більш точно вносити добрива, орієнтуючись на отримані показники забезпеченості поживними речовинами. У 2016 році були досліджені інші 339 гектарів, що повністю закрило наші потреби». (Аgrilab.com.ua, 2015 р.)

Читайте по темі: Степан Зулинський: Більше ризикнеш — більше отримаєш

 

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел.

Оновлено: 29 листопада 2018 року.

Ми зібрали в базі понад 4700 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.