Мінагропрод лідирує за якістю реформ — експерт

28 серпня 2015 48 0
Мінагропрод лідирує за якістю реформ — експерт
Latifundist.comМінагропрод лідирує за якістю реформ — експерт

Можливе звільнення окремих міністрів України не зробить істотного впливу на розвиток галузей і економічний стан у цілому. Таку думку на прес-конференції висловив директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов, пишуть «Українські новини».

За його словами, проблема не в прізвищах. Спочатку необхідно переформатувати саму економічну політику, її ідеологію і філософію. Об'єднання нової базової економічної платформи і нового набору кадрів не тільки сформує ефективний уряд, але і створить імпульс для економіки, яка 24 роки працює не те що не розвивається, а деградує.

«Чудовий шанс для євроінтеграції сьогодні має сільське господарство, я з цікавістю спостерігаю за тим, що відбувається в Міністерстві аграрної політики та продовольства України. Там йде адаптація. Бізнес починає переорієнтовуватися з російського ринку, який закритий не з нашої вини, на європейські. Розширюються квоти, поліпшується якість продукції, збільшується переробка», — сказав експерт.

Керівник проекту «Успішна країна» Андрій Блінов підкреслив, що ситуація в аграрному секторі позитивна, особливо з урахуванням 15%-вого падіння внутрішнього валового продукту. Галузь залишається головним генератором валютної виручки і має хороші перспективи не тільки з урожайності, але і з нарощування експорту.

«Складна ситуація у тваринництві, наприклад, з великою рогатою худобою, але це природно, у нас і населення скоротилося у зв'язку з втратою територій. Головний негатив пов'язаний з питанням добрив. Разом з Міністерством інфраструктури України аграрне міністерство є головним генератором експортної інфраструктури, тут великі перспективи, які потрібно розвивати», — додав він.

Виконано за допомогою Disqus

+ 0° ... - 4°

Вітер

2.1м/с

Опади

6.9мм

Вологість

99%