В Кореї створили роботів для прищеплення овочевих рослин

25 листопада 2017 107 0
Робот для прищеплення рослин
fruit-inform.comРобот для прищеплення рослин

Прищеплена розсада томатів, перцю, огірків та баклажанів застосовується все ширше, адже дозволяє підвищити опірність рослин до ґрунтових патогенів і шкідників, а також підвищує силу росту рослин. Про це повідомляє «АПК-Інформ: овочі і фрукти».

Корейська фірма Helper Robotech розробляє машини та рішення для автоматизації вирощування розсади. Вони вже створили системи автоматичного висіву насіння та робота для щеплення рослин.

Процес щеплення потребує високої точності, тому його дуже складно автоматизувати. Фірма Helper Robotech створила автоматичну машину, в якій оптична камера фотографує зрізи підщепи та прищепи. Спеціальна програма аналізує зображення та управляє сервомотором машини, завдяки чому вдається точно об’єднати дві рослини. Робота проходить на високій швидкості з точністю до 0,01 мм. Ручна праця потрібна лише для того, щоб подати в маніпулятори рослини.

Цей робот придатний для щеплення як пасльонових, так і гарбузових культур і все ширше застосовується в розсадних господарствах по всьому світу. Компанія експортує роботів у країни Середземномор’я, Близького Сходу та Північної Америки.

Виконано за допомогою Disqus

- 6° ... - 8°

Вітер

2.4м/с

Опади

0мм

Вологість

67%