Виробники кукурудзи з ліцензованим експортом у Китай додатково отримують $ 5/т

29 листопада 2017 110 0
Кукурудза
Kurkul.comКукурудза

Україна експортує кукурудзу в Китай, а трейдери продовжують купувати кукурудзу на місцевому ринку з премією $ 5/т із поставкою в січні, лютому й березні. Такі пропозиції доступні для виробників, яким була надана ліцензія на експорт до Китаю, повідомляє elevatorist.com.

Як зазначає Grain Trade, експерти CIG збільшили прогноз світового виробництва кукурудзи у 2017/18 МР на 6 млн т до 1,04 млрд т завдяки зростанню валового збору в США.

У блозі на Latifundist.com аналітик «ОДА Україна» Павло Мартишев розповів, що вартість ячменю зрівнялася з кукурудзою ще в серпні, а на поточний момент ціновий спред «ячмінь-кукурудза» сягнув аномальної позначки в $23/т. Аналітик вважає, що подібна тенденція сприяє зміщенню уваги трейдерів на кукурудзу.

«В найближчому майбутньому ціни на українську кукурудзу будуть показувати позитивну динаміку через відновлення зовнішнього попиту, а також вичерпання експортного потенціалу фуражного ячменю. Висока врожайність у США може лімітувати зростання американського ринку і, отже, можливість зняття імпортного мита в ЄС», — повідомив Павло Мартишев.

Виконано за допомогою Disqus