VERSATILE представила нову техніку на AGRITECHNICA-2017

30 листопада 2017 74 0
Техніка VERSATILE на виставці Agritechnika-2017
Kurkul.comТехніка VERSATILE на виставці Agritechnika-2017

На найбільшій галузевій виставці сільгосптехніки AGRITECHNICA 2017, компанія VERSATILE представила останні розробки у сфері комбайнового машинобудування. Компанія-партнер продемонструвала відразу 5 комбайнів. Серед цих машин — зернозбиральний комбайн RSM 161, який уже успішно відпрацював на полях 2 сезони. Прем’єрою виставки стали: кормозбиральний RSM F 2650 і компактний комбайн NOVA, поставка в Україну якого планується вже з травня 2018 р, повідомляє прес-служба компанії.

Крім того, VERSATILE продемонструвала відвідувачам виставки найяскравіших представників трьох лінійок економічних і дуже продуктивних тракторів, що випускаються компанією Buhler Versatile Inc.

• VERSATILE 610 DeltaTrack — як надсильний і потужний гусеничний трактор

• VERSATILE 405 4WD — трактор із зламною рамою

• класичний трактор- VERSATILE 360 MFWD / Row Crop

За підсумками минулого сільськогосподарського року компанія VERSATILE показала значне зростання, у порівнянні з минулим роком продажі агротехніки зросли у два рази. Протягом усіх днів виставки були отримані десятки заявок на придбання техніки компанії, у т.ч. по тракторах. Компанія «Версатайл Україна», на сьогодні, співпрацює з провідними банківськими та лізинговими партнерами України та розробили спеціальні фінансові програми для сільгосптоваровиробників.

Виконано за допомогою Disqus

- 2° ... - 5°

Вітер

2.3м/с

Опади

0мм

Вологість

96%
Матеріали за темою