Карпатські фермери зустрічатимуть туристів

10 грудня 2017 706 0
Ферма в Карпатах
tourbaza.comФерма в Карпатах

Вперше в Україні за сприяння громадської спілки «Карпатський смак» виробники об’єднали зусилля для залучення туристів, з метою формування культури споживання натуральних продуктів, зростання привабливості турів, зростання популярності сіл, де вони розташовані. Про це повідомила ГС «Карпатський смак».

За словами спеціаліста з маркетингу громадської спілки «Карпатський смак» Олександра Коваля, гастрономія Карпат у 2018 р. буде серед трендів та пріоритетів у гостей Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської та Чернівецької областей.

На першому етапі, туристичний маршрут «Смак Українських Карпат» включає виробників, які вже можуть надати дегустації продукції, безпосередньо на підприємстві, фермі, або у спеціально облаштованому приміщенні — дегустаційній залі.

За сприяння ГС «Карпатський смак» заплановано проведення навчання для виробників продукції, здійснення інформаційного та консультаційного супроводу, інструкції, щодо прийому туристів.

Слід відзначити, що серед переваг у залученні туристів на ферми та господарства є не лише створення нових ринків та каналів збуту продукції, але й посилення брендів виробників локальних продуктів, збільшення сплати податків для місцевих бюджетів та формування привабливості територій. 

Приймати відвідувачів вже готова львівська сироварня «Еко Газда», ФГ Тізеш «Угочанский смак», Селиська сироварня, закарпатська еко-ферма «Зелений Гай» та кооператив «Чиста флора» Прикарпаття.  Очікується збільшення та розширення кількості господарств.

Виконано за допомогою Disqus