Для підтримки експорту український цукор має відповідати європейським нормам — думка

15 грудня 2017 89 0
Цукор
kremen.todayЦукор

Імплементація європейських вимог до виробництва цукру є частиною зобов’язань України в угоді про Асоціацію із ЄС та покликана підвищити експорт цукру.

Про це повідомляє НАЦУ «Укрцукор».

Нагадаємо, всі виробники цукру з 1 вересня 2022 р. повинні будуть дотримуватися європейських норм.

«Запровадження цих вимог особливо важливе з огляду на експорт цукру, який досяг рекордних рівнів в минулому МР. По-суті, відбулась гармонізація українського законодавства із європейським (у вигляді Директиви № 2001/111/ЄС від 20.12.2001), оскільки у наказі міститься важлива інформація стосовно термінології та вимог до виробництва цукру: екстра білого, білого та напівбілого, що призначенні для споживання людиною», — коментує керівник аналітичного відділу НАЦУ «Укрцукор» Руслана Бутило.

За оцінками асоціації, цукрові заводи та компанії ще до прийняття даних норм розпочали планомірну модернізацію, націлену на підвищення якості продукції та ефективності виробництва:

«Українські цукровари з року в рік запроваджують європейські стандарти, що спрямовані на зменшення собівартості виробництва та випуску якіснішої продукції. За нашими підрахунками, сумарна кількість інвестицій в галузь в цьому році становить понад $1 млрд», — пояснила Руслана Бутило.

 

Виконано за допомогою Disqus

+ 34° ... + 21°

Вітер

2.7м/с

Опади

3.1мм

Вологість

71%