У Раді розглянуть законопроект про скасування змін до Податкового кодексу

18 грудня 2017 882 0
Верховна Рада України
depcontrol.orgВерховна Рада України

Митний комітет парламенту 19 грудня розгляне законопроект про відміну поправки № 180. Про це в ексклюзивному коментарі AgroPolit.com розповів один із авторів документу народний депутат від «Самопомочі» Іван Мірошніченко.

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня у парламенті розробили проект закону, який вирішує проблему втрати 10 млрд грн для аграріїв. Завтра документ мають розглядати у відповідному парламентському комітеті, а вже потім — подавати на розгляд у сесійну залу. 

«Це технічний фінт, поправка про те, що стаття № 180 оновленого Бюджетного кодексу діятиме мінімальний термін: увійде в дію 1 березня, а 1 квітня — втратить силу. Чому місяць? Адже не можна ввести її на менший термін згідно податкового законодавства. Хоча спочатку думали ввести її на два дні», – пояснив Іван Мірошніченко основну зміну, запропоновану у документі.

За його словами, наразі лишився тільки сесійний тиждень, аби виправити шкоду для АПК від дії закону №6776-д «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році».

«У нас залишився сесійний тиждень. Законопроект мають розглядати спочатку у податковому комітеті — буде не простий бій. Далі — у сесійній залі. Явка депутатів на засідання цього тижня — під питанням… Ці поправки у Бюджетний Кодекс були проголосовані напівтаємно. Тому розраховувати, що депутати у залі прислухаються до інших депутатів, смішно. Хіба що лише за умови, якщо товаровиробники прийдуть і вимагатимуть це під стінами Ради», — підсумував він.

Виконано за допомогою Disqus