Сумчани прагнуть реалізувати своє право на отримання землі від держави

20 грудня 2017 497 0
Учасники акції «За право на землю».
Kurkul.comУчасники акції «За право на землю».

Під стінами Головного управління Держгеокадастру у Сумській області пройшла акція народної допомоги «За право на землю». Акція проходила за підтримки юристів та активістів. Про це повідомляє кореспондент Kurkul.com.

«Вперше в Україні відбулася така акція народної допомоги «За право на землю». Наша основна мета — це популяризація 121 ст. Земельного кодексу України, згідно якої кожен громадянин України має право на безоплатне отримання земельної ділянки із земель державної власності», — повідомив співорганізатор акції Олексій Назаренко.

Під час акції організатори розповіли про право українців на отримання безкоштовної земельної ділянки від держави.

«У мене немає землі і я б хотів, щоб у моєї сім’ї була садова ділянка», — розповідає учасник акції Руслан.

Дехто з присутніх навіть не знав, що має право на отримання безкоштовної ділянки від держави.

«Я почула, що роздають безкоштовно земельні ділянки. Я до цього взагалі не володіла інформацією та не знала, що таке існує», — повідомила учасниця акції Ольга.

До акції долучилися близько 150 сумчан. Організатори акції підготували близько 1000 бланків заяв на отримання ділянок. До кінця зустрічі не залишилося жодного — присутні взяли бланки для своїх родичів та друзів.

«Акція готувалася два дні. Вона була трохи спонтанною. Але була висока явка людей. Тобто їм це важливо», — розповів Олексій Назаренко.

На думку організаторів, до відкриття ринку всі громадяни України мають реалізувати своє право на земельну ділянку.

«Питання в національній безпеці України, адже ми вважаємо, що до відкриття ринку землі кожен громадянин України має реалізувати своє конституційне право — отримати землю», — зазначив співорганізатор акції Євген Кузьмичов.

 © Андрій Губін, Ольга Мартиненко, Kurkul.com, 2017

 

Виконано за допомогою Disqus