Ціни на ринку живця стабілізувалися

22 грудня 2017 1667 0
Свині
Kurkul.comСвині

У кінці року ціни закупівлі живця дещо стабілізувалися. Так, якщо на початку другої декади грудня середня ціна закупівлі свиней І категорії укріпилася на позначці 45,4 грн/кг, то планові продажі упродовж передостаннього тижня 2017 р. відбуваються за аналогічними цінами. Про це повідомляє Асоціація «Свинарі України».

Зокрема, м’ясних свиней реалізують по 44-46 грн/кг, а ціна «двійки» коливається в межах 42-43 грн/кг. Торгівля поза межами зазначених цінових діапазонів велася епізодично, а підвищення цін реалізації було в межах 1 грн/кг та носило точковий характер на цьому тижні.

Представники м’ясопереробної галузі вже кілька років поспіль відзначають відсутність ажіотажного попиту на свинину напередодні свят, цього тижня вони відчули все ж незначне пожвавлення торгівлі.

«Оператори відзначають 10-20 % приріст обсягів реалізації у порівнянні з попереднім тижнем. З іншого боку, м’ясопереробники зауважують, що результати могли бути кращими, проте на заваді стали сильні снігопади. Тим не менш, є очікування, що наступного тижня попит буде дещо слабшим, зокрема з боку м’ясопеперобників», — ідеться в повідомленні. 

Переробники цього тижня завершують підготовку продукції до свят, а більшість із них мають достатні запаси. Проте зміна закупівельних цін наступного тижня залежатиме не тільки від активності заготівельників, а й від пропозиції живця з боку невеликих «сезонних» операторів та кондиції їх тварин.

Виконано за допомогою Disqus