На Рівненщині обрали нового голову АФЗУ

3 січня 2018 348 0
Андрій Кузьмич, голова «Асоціації фермерів та приватних землевласників у Рівненській області»
4vlada.comАндрій Кузьмич, голова «Асоціації фермерів та приватних землевласників у Рівненській області»

Новим головою «Асоціації фермерів та приватних землевласників у Рівненській області» став депутат міської ради Рівного, радник голови ОДА Андрій Кузьмич, повідомляє сайт «Радіотрек»

Після передчасної смерті минулого голови — Дмитра Українця, тривалий час «Асоціація фермерів та приватних землевласників у Рівненській області» залишалася без очільника. Кандидатуру Андрія Кузьмича підтримала більшість делегатів на Всеукраїнському з’їзді Асоціації у Києві. Свої першочергові завдання на новій посаді голови уже визначив:

«В першу чергу згуртувати усіх фермерів в одну спілку. Розширятися, щоб вона наповнювалася більш потужними і сильними фермерами. Щоб вони єдині. Ну і звичайно, самий основний момент, це захист інтересів фермерів. Це юридичний, правовий, матеріально-технічний захист, і моральна підтримка до того всього», – зазначив Андрій Кузьмич.


За словами новообраного голови, 80% фермерських господарств Рівненщини на сьогодні займаються рослинництвом. В області широко представлено садівництво та овочівництво, де фермери сміливо беруться освоювати нові для себе напрямки. Добру традицію сільськогосподарських ярмарків у Рівному продовжуватиме і новий очільник Асоціації фермерів Рівненщини. Адрій Кузьмич зазначив, що допомагатиме фермерам і з іншими шляхами збуту продукції. 

 

 

Виконано за допомогою Disqus