На Донеччині з'явиться новий агропромисловий комплекс

3973
0
Елеватор
Kurkul.comЕлеватор

До середини 2018 р. в Покровську Донецької області очікується введення в експлуатацію першого в регіоні комплексного агропромислового підприємства з елеватором.

Про це повідомляє Elevatorist.com.

За словами міського голови Руслана Требушкіна, елеватор, який побудують у складі агрокомплексу, матиме обсяг зберігання зерна до 40-60 тис. т.

«Напевно, мало хто знає, що у нас в місті будується елеватор для зберігання зерна і насіння соняшнику. Планується, що протягом двох-трьох років обсяг сировини, яка зберігатиметься на елеваторі, буде збільшуватися з 12-20 до 60 тис.т. Крім цього, в місті Покровськ буде єдиний в регіоні олійнопереробний завод з унікальним обладнанням. Вироблене на ньому масло можна буде продавати по всьому світу», — говорить Руслан Требушкін.

За його словами, комплекс зводиться в рамках інвестиційного проекту. Загальні будівельні роботи планується завершити протягом декількох місяців. Завод може запрацювати вже влітку — до початку збору нового врожаю.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus