Agrohub представить український агробізнес міжнародним інвесторам у Давосі

12 січня 2018 112 0
Пшеничне поле
Kurkul.comПшеничне поле

У першому в історії Українському Домі в Давосі (Швейцарія) 23 січня відбудеться дискусійна панель «Як технології та інновації змінюють український агробізнес» у рамках 48-ої щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму, повідомляє прес-служба Agrohub.

Представники Agrohub, які проводитимуть цю відкриту дискусійну панель, представлять учасникам можливості українського агробізнесу. Це дозволить привернути увагу світових гравців до України, та ввести Україну до пулу світових інноваторів.

Дискусія дасть відповіді на такі питання:

  • Як Agritech успішно змінює глобальні тенденції в сільському господарстві та продовольчому ринку України та інших країн?
  • Які можливості та ризики для світових інвесторів та новаторів в Україні сьогодні?
  • Чи відкриті українські агрохолдинги для нових технологій?
  • Хто входить до нової екосистеми українських сільськогосподарських інвестицій?
  • Як цінності інноваційної економіки втілились у сільськогосподарській практиці у 2017–2018 рр.?

 «Існує стереотип, що аграрна галузь України не сучасна та не сприйнятлива до інновацій. Ми хочемо оскаржити цей міф на світовій арені та представити нові успішні проекти для міжнародних інвесторів. Україна — це унікальний майданчик для нових технологій, у нас є прогресивні та відкриті до співпраці найбільші холдинги, сильна кадрова база технічних фахівців, цікаві та успішні стартапи, і безумовно, позитивна динаміка розвитку галузі Agritech. Усе це ми прагнемо показати міжнародній спільноті та почати діалог з інвесторами», — розповідає засновник та керівник проекту Agrohub Юлія Порошенко.

Виконано за допомогою Disqus

- 5° ... - 11°

Вітер

4.7м/с

Опади

3.2мм

Вологість

90%