Голова Донецької ВЦА показав, куди йдуть мільйони на підтримку фермерів

18 січня 2018 363 0
Павло Жебрівський, голова Донецької ВЦА
FacebookПавло Жебрівський, голова Донецької ВЦА

Днями голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський відвідав господарства на півдні області. Він побував у Маріуполі, Волноваському та Нікольському районах. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

У Волноваському районі чиновник відвідав два господарства з розведення овець та ВРХ у селищі Чемарлик, що знаходиться на лінії розмежування. За грантовою програмою «Український донецький куркуль» фермери Ольга Попова та Валерій Іллініч отримали 500 та 460 тис. грн відповідно. На ці кошти вони закупили худобу.

«Зараз ці господарства успішно працюють, на кожному з них створено по 4 робочих місця. Чермалицькі куркулі вже їздили на стажування за кордон — у Латвію. Там і бізнес-контакти зав'язали, і з сучасними технологіями вирощування худоби познайомилися, тож мають намір їх впроваджувати і у своїх господарствах», — повідомив Павло Жебрівський.

У Маріуполі голова ВЦА відвідав сироварню Олександра Шкатули. Чоловік продає свою продукцію через інтернет.

«Олександр вже думає про власну стаціонарну торгову точку. Каже, було б добре, аби там була продукція й інших куркулів, наприклад, Сергія Свириденка, який займається виробництвом сиру та ковбас», — написав Павло Жебрівській у соцмережі.

У Нікопольському районі чиновник відвідав господарство Володимира Волкова у селищі Бойове. Фермер створив сучасні європейські умови для вирощування кіз. Він отримав 500 тис. грн за програмою.

На ці кошти Володимир Волков закупив поголів'я кіз елітної породи, орендував приміщення для утримання травин. Вироблене молоко фермер здає на місцеве підприємство.

«В рамках проекту Володимир створив 4 робочих місця у селищі. Люди отримують і достойну зарплату, і корисну продукцію», — повідомив Павло Жебрівський.

Голова Донецької ВЦА зазначив, що робота за цією програмою та цими принципами відбуватиметься й надалі.

Виконано за допомогою Disqus