Massey Ferguson розробив новий напівкомпактний телескопічний навантажувач

26 січня 2018 103 0
Телескопічний навантажувач Massey Ferguson TH.7030
Kurkul.comТелескопічний навантажувач Massey Ferguson TH.7030

Бренд Massey Ferguson корпорації AGCO презентує напівкомпактний телескопічний навантажувач TH.7030. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Модель MF TH.7030 має вантажопідйомність 3 т та максимальну висоту підйому 7 м. Завдяки двом режимам положення кабіни цей навантажувач має хорошу маневреність. При нижчому положенні кабіни загальна висота агрегату зменшується на 150 мм, забезпечуючи ще кращий доступ до низьких будівель. MF TH.7030 був розроблений спеціально для роботи з важкими вантажами на обмеженій площі.

Повнопривідний навантажувач MF TH.7030 має 3,4-літровий чотирьохциліндровий двигун потужністю 100 к.с. Ширина та висота новинки однакова — 2,1 м.

Система електрогідравлічного керування забезпечує одночасне виконання до трьох робочих положень. Система Smart Handling від Massey Ferguson дозволяє оператору встановити і налаштувати максимальний потік, незалежно від частоти обертання двигуна, який забезпечує точне переміщення стріли, а також високу потужність двигуна. Унікальна система Cushion Retract забезпечує плавне і точне переміщення стріли, а опція підвіски стріли покращує комфорт оператора.

 

Виконано за допомогою Disqus