Існує три переваги фермерів над одноосібниками — думка

4 вересня 2015 59 0
Існує три переваги фермерів над одноосібниками — думка
Кurkul.comІснує три переваги фермерів над одноосібниками — думка

Український селянин-одноосібник залишається сам на сам зі своїми проблемами, а це призводить до проблем не лише економічних, а й соціальних. Про це агропорталу Кurkul.com сказав головний агроном фермерського господарства «Калина» Ігор Фостик (420 га, Тернопільська область).

За його словами, вони рік у рік стикаються з однією одвічною проблемою — куди збути кревно зароблене. Мінус одноосібних господарств, на його думку, в тому, що вони не можуть вийти на організований ринок, оскільки офіційно не мають статусу товаровиробника, а тому не можуть продавати свою продукцію переробним і заготівельним підприємствам.

Читати по темі: «Одноосібники VS фермери: у кого більше шансів на успіх?»

«Одноосібники, безперечно, програють в соціальному плані. Саме створення ферм дасть їм соціальні блага, можливості доступу до кредитних ресурсів і державної підтримки. Тому майбутнє бачу лише за фермерством. На мою думку, кооперація не є панацеєю у фермерській справі. Фермер має самостійно відстоювати своє, але не без допомоги держави. Особливо держава має сприяти у компенсуванні фермерам у разі неврожаю», — зазначає він.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою