Німеччина допоможе Україні законодавчо врегулювати органічне виробництво

7 вересня 2015 47 0
Німеччина допоможе Україні законодавчо врегулювати органічне виробництво
Кurkul.comНімеччина допоможе Україні законодавчо врегулювати органічне виробництво

Німеччина готова на експертному рівні сприяти законодавчому врегулюванню органічного виробництва в Україні. Про це йшлося на робочій зустрічі директора департаменту землеробства та технічної політики в агропромисловому комплексі Міністерства аграрної політики та продовольства України Володимира Топчія та керівника проекту «Німецько-український агрополітичний діалог» Фолькера Зассе, який здійснюється за підтримки Федерального міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини, пише прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Як зазначається у повідомленні, це сприяння стосується впровадження органічного насінництва, як основи органічного виробництва, розвитку переробних потужностей для органіки, відпрацювання методик та технологій органічного виробництва, запровадження групової сертифікації для дрібних виробників органічної продукції. На думку німецької сторони, зазначені питання можуть стати основою документального проекту, підготовленого німецькою стороною для українських колег.

«Мінагропрод зацікавлений у співробітництві з Федеральним міністерством продовольства і сільського господарства Німеччини. Зокрема щодо надання німецьким фахівцям експертних висновків щодо законодавства, яке регулює розвиток органіки в Україні», — заявив Володимир Топчій.

У матеріалі йдеться, що Мінагропрод здійснює консультації із центральними органами виконавчої влади щодо підготовки кваліфікованих кадрів в галузі органічного виробництва, створення консалтингових центрів, опрацювання технологій органічного виробництва.

«Ще одним із напрямків, який сприятиме розвитку органічного виробництва в Україні є створення організаційних структур в Мінагропроді та на обласному рівні, які координуватимуть цей напрямок аграрного виробництва», — пише сайт.

Виконано за допомогою Disqus