Органічна продукція виходить на європейські ринки — Краснопольский

4 червня 2015 16 0
Ярослав Краснопольський, перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України
Міnagro.gov.uaЯрослав Краснопольський, перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України

Розвиток виробництва органічної аграрної продукції стане одним з пріоритетів Стратегії розвитку сільського господарства в Україні на 2015-2020 рр. Про це розповів перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Ярослав Краснопольський, провідомляє прес-служба відомства.

Він підкреслив, що наразі це одна з найперспективніших галузей сільського господарства Україні. Зокрема, органічну продукцію виготовляють вже близько 400 підприємств. Під виробництвом зайнято понад 300 тис. га.

«Те, що запроваджувалось в Європі 10 років назад, тільки зараз починає розвиватися в Україні. Фермери взяли високий темп і результати за такий невеликий період часу я вважаю досягненням», — сказав Ярослав Краснопольський.

Крім того, органічна продукція українського виробництва вже завойовує європейські ринки. Зокрема, вона користується попитом в Італії, Польщі та інших країнах ЄС. Зі свого боку Мінагрополітики налаштоване всебічно підтримувати розвиток органічної галузі, у тому числі на законодавчому рівні.

«Ми завершуємо роботу над законопроектом про органічне виробництво. Він поки недосконалий, але це перший крок, який дозволить максимально імплементувати стандарти та вимоги Європейського союзу», — сказав перший заступник міністра.

Виконано за допомогою Disqus