АМКУ звинуватив молокопереробників Полтавщини у монополії

97
0
АМКУ звинуватив  молокопереробників Полтавщини у монополії
Latifundist.comАМКУ звинуватив молокопереробників Полтавщини у монополії

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) порушила справу за ознаками зловживання монопольним становищем щодо низки молочних підприємств регіону. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Територіальі відділення відомства, ТОВ «Миргородський сироробний комбінат», ВАТ «Пирятинський сирзавод» та ТОВ «Новосанжарський молокозавод» встановили однаковий рівень закупівельних цін на молоко від населення Миргородського району в розмірі 2,5-3 грн/кг.

«Такі дії носять ознаки порушення конкурентного законодавства, оскільки молокозаводи узгоджували свої ціни», — зазначають в АМКУ.

АМКУ також встановив, що ВАТ «Пирятинський сирзавод» протягом січня-березня 2015 р. закуповував у населення Гребінківського району молоко за нижчими цінами для подальшої промислової переробки. Розслідування у рамках порушених справ триває.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus