Мінагропрод надасть державну підтримку галузі вівчарства

20 травня 2015 25 0
Мінагропрод надасть державну підтримку галузі вівчарства
Міністерство агарарної політики і продовольства УкраїниМінагропрод надасть державну підтримку галузі вівчарства

Питання надання державної підтримки у вівчарстві, перспективи розвитку м’ясного вівчарства в Україні, створення інфраструктури ринку вівчарської продукції та збереження генетичних ресурсів обговорювали на нараді «Інноваційний розвиток вівчарства у ринкових умовах», яка відбулася 15 травня на Херсонщині в Національному науковому селекційно-генетичному центрі з вівчарства, повідомляє прес-служба міністерства агарарної політики і продовольства України.

На пленарному засіданні від Мінагропроду галузь тваринництва в Україні представив директор Департаменту тваринництва Микола Кваша. Учасники наради продемонстрували селекційні досягнення і передовий досвід області з вівчарства.

Також в рамках робочої поїздки представники Мінагропроду оглянули виставку-реалізацію племінного поголів’я овець, ознайомилися із сучасними розробками Інституту з технологічного обладнання для утримання овець. Було представлено виробництво і переробку продукції вівчарства, ветеринарні препарати, кормові добавки тощо.На виставці відбулася презентація племінного поголів’я овець ДП «ДГ ІТСР «Асканія-Нова» — ННСГЦВ», ДП «ДГ «Маркеєво» ІТСР «Асканія-Нова»-ННСГЦВ», ДП «ДГ «Асканійське», ПрАТ АПО «Красний чабан».

Виконано за допомогою Disqus