Реклама

ФАО забезпечить селян східної України кормами для тварин

21 травня 2015 85 0
ФАО забезпечить селян східної України кормами для тварин
tvarynnyctvo.ruФАО забезпечить селян східної України кормами для тварин

Найближчим часом ФАО планує розподілити корми для тварин між домогосподарствами селян, що постраждали від конфлікту в Донецькій та Луганській областях. Кормові запаси передбачені для задоволення потреб тих домогосподарств, яким вдалося зберегти корів, овець, кіз, домашню птицю або свиней, повідомляє сайт AgroTimes.

«З точки зору безпеки велика кількість селян не може заготовити сіно для своїх тварин. Єдиним виходом для таких родин є забій тварин. Але для більшості з них худоба є засобом виживання та джерелом повноцінного харчування, що забезпечує родини молочними продуктами, яйцями, м'ясом та, в той же час, дає можливість заробити гроші», – зауважив координатор ФАО з надзвичайних програм Фаррух Тоіров (Farrukh Toirov).

Основною метою допомоги ФАО у Донецькій та Луганській областях є забезпечення продовольчої безпеки та засобів до існування найбільш вразливих родин, а також попередження економічних втрат, що викликані наслідками конфлікту.

Близько однієї тисячі незахищених у продовольчому відношенні домогосподарств отримали насіння картоплі в Артемівському, Костянтинівському та Слов'янському районах Донецької області та в Біловодському, Кремінському, Новоайдарівському, Новопсковському та Попаснянському районах Луганської області. За оцінками, приблизно 3500 людей проживають в домашніх господарствах бенефіціарів.

Було розподілено два сорти високоякісного насіння картоплі – ранньоспілий та пізньостиглий – загалом 100 тонн. Родини були забезпечені насінням на початку посадкового сезону, що дозволило одразу ж приступити до посадки.

ФАО і надалі продовжуватиме співпрацювати з Міністерством аграрної політики та продовольства України, місцевими органами влади, міжнародними та місцевими партнерами у відборі бенефіціарів для розподілу кормів для тварин серед домогосподарств, що їх потребують.

Виконано за допомогою Disqus