Успіх фермера на 76% залежить від інтуїції — вчені

10 березня 2018 541 0
Вчені дослідили інтуїцію фермерів
pixabay.comВчені дослідили інтуїцію фермерів

Новозеландський професор Пітер Натхолл з Університету Лінкольна переконаний, що інтуїція для фермера є дуже важливою якістю, яку ніяк не можна недооцінювати. Вчений виділяє важливу роль інтуїції в досягненні успіху сільгоспвиробника. Професор переконаний, що інтуїція може допомогти в конструюванні й розвитку добробуту аграрія. Згідно з останніми дослідженнями, усього 4 % успіху фермера полягають у його умінні планувати, 20 % — в умінні втілювати плани в життя, а 76 % — це інтуїція. Про це повідомляє zerno-ua.com.

Вчений стверджує, що ключовими складовими успіху в управлінні фермерським господарством є інтуїція, здатність до формального планування, а також здатність до імплементації планів.

«Машини все ще не здатні приймати геніальні рішення, вони не мають таланту. Інтуїція є критично важливим компонентом прийняття рішення аграріями, це основа людського капіталу. У фермерській справі талант є чистим прибутком. Концепція інтуїтивного прийняття рішень має особливе значення для малого, а часто і для сімейного бізнесу», — говорить професор.

Для досягнення цілей інтуїтивні здібності, пов’язані з базовими управлінськими якостями (планування та застосування навичок) грають дуже важливе значення. Передумовами хорошою інтуїції є досвід, практичні й теоретичні знання й навички очікування.

Результати досліджень, проведених на різних фермах, показують, що в окремих фермерів інтуїція і процес прийняття рішень працюють краще, ніж у їхніх колег.

Професор Натхолл розглядає й саму механіку шостого відчуття. Перш, ніж виробити реакцію на правильне рішення, інтуїція сільгоспвиробника має спершу відстежити й усвідомити поточний стан речей, а також ймовірні майбутні умови (читання ситуації), після чого пізнавально проінтерпретувати і проаналізувати інформацію, а потім, вибудувати висновок, який би відповідав рішенням поточної проблеми.

Виконано за допомогою Disqus