На світовому ринку очікується значний надлишок цукру

11 березня 2018 1028 0
На світовому ринку очікується значний надлишок цукру
realnewsmagazine.netНа світовому ринку очікується значний надлишок цукру

У ході Sugar World 2018 аналітик Міжнародної організації цукру Сергій Гудошніков повідомив, що надлишок на світовому ринку цукру очікується на рівні 5 млн т. Світове виробництво цукру за минулий рік досягла 10,4 млн т і виросло на 6 %. Про це повідомляє ukragroconsult.com.

«Виробництво зросло, споживання теж зростає, але повільніше, ніж 5 років тому. Ціни знизилися через збільшення виробництва, але в загальному, вони стабільні — коливання не перевищують 10–15 %», — сказав Сергій Гудошніков.

Аналітик зазначив, що виробництво цукру в основних гравців на ринку — Бразилії, США, ЄС, Росії та Індії при сприятливих погодних умовах залишиться на стабільному рівні.

«Сьогодні кожна друга тонна цукру експортується з Бразилії, де на виробництво цукру йде до 40–50 % цукрової тростини. За останні 2 роки виробництво зросло за рахунок низьких цін на нафту», — говорить експерт.

Він додав, що реформа цукрового режиму ЄС у 2017 р. призвела до помітного зростання виробництва бурякового цукру й бурякового жому. Крім того, підвищення світової експортної пропозиції при відсутності значних змін у цінах на інші види кормів може знизити ціни на буряковий жом.

Виконано за допомогою Disqus